Informacje5 grudnia 2012, 00:00,

Powstał nowy posterunek policji w Prażmowie

Policjanci z Prażmowa przenieśli się do nowej siedziby. Jest to parterowy budynek o powierzchni całkowitej 96 metrów kwadratowych. Starania o nowy obiekt trwały kilka lat. Posterunek został sfinansowany ze środków pochodzących z Wydziału Nieruchomości Komendy Stołecznej Policji, a działkę pod nową lokalizację przekazał Wójt Gminy Prażmów.

POSTERUNEK POLICJI W PRAżMOWIE

Nowa siedziba posterunku mieści się teraz przy ulicy Franciszka Ryxa 74 w Prażmowie. Policjanci od ponad 2 tygodni pełnią służbę w nowym, parterowym budynku o łącznej powierzchni 96 metrów kwadratowych. W nowej siedzibie policjanci mają do dyspozycji pięć pomieszczeń biurowych, szatnię oraz łazienkę. Przed budynkiem jest parking dla radiowozów oraz petentów.

POSTERUNEK POLICJI W PRAżMOWIE

Starania o nowy budynek dla policjantów z Prażmowa trwały kilka lat. Problem z roku na rok był coraz bardziej odczuwalny, ponieważ stara siedziba w której pełnili służbę funkcjonariusze, lata świetności miała dawno za sobą.

POSTERUNEK POLICJI W PRAżMOWIE

Dzięki staraniom władz samorządowych w Prażmowie, Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie oraz Wydziału Nieruchomości Komendy Stołecznej Policji udało się sfinalizować wszystkie formalności, czego efektem końcowym jest nowa siedziba. Środki finansowe w całości pochodziły z Wydziału Nieruchomości Komendy Stołecznej Policji, natomiast Wójt Gminy Prażmów przekazał działkę budowlaną na której stanął nowy posterunek.

POSTERUNEK POLICJI W PRAżMOWIE

Policjanci z Prażmowa na czele z kierownikiem st. asp. Radosławem Dębskim nie kryją radości z nowego posterunku. Jak to określili, będą pełnić służbę w godnych warunkach i w takich samych służyć pomocą mieszkańcom, którzy będą przychodzić w różnych ważnych dla nich sprawach.

POSTERUNEK POLICJI W PRAżMOWIE

Gratulujemy naszym koleżankom i kolegom z Prażmowa nowego obiektu i życzymy dużo radości i satysfakcji w codziennej służbie na rzecz bezpieczeństwa wśród społeczności lokalnej.
autor/źródło: Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje5 grudnia 2012, 00:00,

Zapraszamy na kiermasz świąteczny Szkolna £awka w Nowej Iwicznej - pomoc Dla Alicji

8 grudnia 2012 roku w godz. 10.00 - 14.00 w (ZSP Nowa Iwiczna) odbędzie się Kiermasz świąteczny Szkolna £awka - dzieci będą wymieniały i sprzedawały różności, w tym świąteczne precjoza wykonane na Konkurs Ozdób Choinkowych, którego rozstrzygnięcie odbędzie się w czasie Kiermaszu. Zapraszamy do Zespołu Szkół Publicznych (parking przy ul. Krasickiego / Szkolna). Podczas Kiermaszu będzie można dokonać wpłaty na rzecz leczenia ALI - czteroletniej mieszkanki Nowej Iwicznej chorej na chorobę nowotworową (czynna filia Banku Spółdzielczego, wpłaty bez prowizji). O 14.15 zapraszamy na teatrzyk Elfowe zamieszanie.

KIERMASZ ŚWI¡TECZNY SZKOLNA £AWKA NOWA IWICZNA

W tych samych godzinach (Parking przy ul. Krasickiego/Szkolnej, godz. 10.00 - 14.00) odbędzie się zbiórka surowców wtórnych: wielko-gabaryty, makulatura, złom, elektro-śmieci, butelki PET, odzież używana). Na Kiermasz, do wspierania małej Ali oraz zbiórkę surowców wtórnych zapraszają: Rada Rodziców ZSP, Rada Sołecka, Radni oraz Sołtys Nowej Iwicznej. Więcej informacji na temat Ali, można przeczytać na stronie internetowej: www.dla-alicji.pl

Justyńska Alicja
Tematy:Lesznowola