Informacje5 maja 2016, 20:33,

Powstaje siłownia pod chmurką w Parku Zdrojowym Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Trwają prace budowlane i montażowe siłowni pod chmurką w Parku Zdrojowym, niedaleko tężni solankowej i Konstancińskiego Domu Kultury. Na skweru rekreacyjno-sportowym znajdzie się aż 15 urządzeń.

POWSTAJE SIŁOWNIA POD CHMURKĄ W PARKU ZDROJOWYM KONSTANCIN-JEZIORNA

Skwer rekracyjno-sportowy

Siłownie na świeżym powietrzu cieszą się w całej Polsce dużą popularnością. Wkrótce taki obiekt zostanie otwarty także w konstancińskim Parku Zdrojowym. Nowoczesny skwer rekreacyjno-sportowy powstaje tuż obok boiska do siatkówki, niedaleko tężni i Konstancińskiego Domu Kultury. Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą na nim aż 15 różnych, w tym 3 dla niepełnosprawnych sprzętów, służących rekreacji i wykonywaniu ćwiczeń fizycznych "pod chmurką". Będą to m.in. expander, stepper, orbitrek, rowery, drążki, ławki oraz stanowiska do wyciskania i wiosłowania.

Dla spragnionych aktywności

Obecnie trwają intensywne prace budowlane i montażowe. Kompleks ma być gotowy już w czerwcu. Zaplanowane elementy tzw. małej architektury sprawią, iż nie będzie to zwykła siłownia plenerowa, ale oryginalny kompleks rekreacyjno-sportowy. Każdy, kto będzie miał ochotę spędzić aktywnie czas, znajdzie tu coś dla siebie. Wszystko czynne 24 godziny przez 7 dni w tygodniu i całkowicie za darmo.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 maja 2016, 18:00,

Wieczór Uwielbienia w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 maja 2016 roku o godz. 18.00 odbędzie się Wieczór Uwielbienia w Józefosławiu. Miejsce: Parafia Św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu (Ogrodowa 3). Spotkanie poprowadzi dominikanin o. Janusz Chwast OP. Zapraszamy wszystkich!

WIECZÓR UWIELBIENIA W JÓZEFOSŁAWIU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie