Informacje5 maja 2016, 20:33,

Powstaje siłownia pod chmurką w Parku Zdrojowym Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Trwają prace budowlane i montażowe siłowni pod chmurką w Parku Zdrojowym, niedaleko tężni solankowej i Konstancińskiego Domu Kultury. Na skweru rekreacyjno-sportowym znajdzie się aż 15 urządzeń.

POWSTAJE SIŁOWNIA POD CHMURKĄ W PARKU ZDROJOWYM KONSTANCIN-JEZIORNA

Skwer rekracyjno-sportowy

Siłownie na świeżym powietrzu cieszą się w całej Polsce dużą popularnością. Wkrótce taki obiekt zostanie otwarty także w konstancińskim Parku Zdrojowym. Nowoczesny skwer rekreacyjno-sportowy powstaje tuż obok boiska do siatkówki, niedaleko tężni i Konstancińskiego Domu Kultury. Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą na nim aż 15 różnych, w tym 3 dla niepełnosprawnych sprzętów, służących rekreacji i wykonywaniu ćwiczeń fizycznych "pod chmurką". Będą to m.in. expander, stepper, orbitrek, rowery, drążki, ławki oraz stanowiska do wyciskania i wiosłowania.

Dla spragnionych aktywności

Obecnie trwają intensywne prace budowlane i montażowe. Kompleks ma być gotowy już w czerwcu. Zaplanowane elementy tzw. małej architektury sprawią, iż nie będzie to zwykła siłownia plenerowa, ale oryginalny kompleks rekreacyjno-sportowy. Każdy, kto będzie miał ochotę spędzić aktywnie czas, znajdzie tu coś dla siebie. Wszystko czynne 24 godziny przez 7 dni w tygodniu i całkowicie za darmo.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 maja 2016, 16:00,

American Monster Truck Motor Show w Piasecznie 2016 Targowisko Miejskie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 maja 2016 roku o godz. 16:00 odbędą się pokazy American Monster Truck Motor Show w Piasecznie. Miejsce: Targowisko Miejskie (Jana Pawła II 59, Piaseczno). American Monster Truck Motor Show to emocjonujące widowisko i pokazy kaskaderskie, trwające ponad 100 minut! To połączenie elementów pirotechnicznych, świetlnych oraz muzycznych w oprawie z najlepszymi, czołowymi grupami kaskaderskimi. Pisk opon, ryk silników, zapach benzyny oraz popcorn, stwarzają ten niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju amerykański klimat jaki widzimy jest na wielu, zagranicznych filmach akcji.

American Monster Truck Motor Show w Piasecznie

Program American Monster Truck Motor Show 2016:
- przejazd przez ścianę ognia z człowiekiem na masce pojazdu;
- drift, czyli technika jazdy pojazdem w kontrolowanym poślizgu;
- palenie gumy;
- przebijanie głową płonącej ściany, będąc jednocześnie na masce BMW;
- jazda samochodem na dwóch kołach;
- kaskaderzy jeżdżący na bocznych kołach samochodów osobowych, quadów;
- podniebne skoki na motocyklach i motorach, połączone z akrobacjami
oraz wiele, wiele innych popisów, mrożących krew w żyłach !

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w PiasecznieUwaga! Show kończą zawsze ogromne Monster Trucki, miażdżące zwykłe samochody swoimi wielkimi, dużymi kołami ! Właścicielem firmy American Monster Truck Motor Show jest Giovanni Stey - najstarszy, najbardziej doświadczony uczestnik naszego programu. American

American Monster Truck Motor Show online:
www: http://american-monster-truck.blogspot.com
facebook: https://www.facebook.com/americanmonstertruck

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Anonimowy, 16 lipca 2019
A cena biletów?

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie