Informacje25 stycznia 2010, 00:00,

Powstaje nowa klinika CMP w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Z radością informujemy, że 07. stycznia 2010 roku Centrum Medyczne CMP uzyskało prawomocne pozwolenie na budowę swojej nowej kliniki - najnowocześniejszego tego typu obiektu w Piasecznie i jednego z najnowocześniejszych w Polsce. Nowa Klinika stanie na działce znajdującej się tuż koło obecnej siedziby CMP w Piasecznie przy ulicy Energetycznej - 50 metrów od obecnej lokalizacji, dzięki czemu Pacjenci nie będą mieli kłopotu ze znalezieniem nas. Działkę pod budowę nowej kliniki Centrum Medzcyne CMP zakupiło już w 2009 roku.

Klinika CMP Piaseczno będzie miała 5 poziomów

Cała Klinika została zaprojektowana na 2200 m2 powierzchni użytkowej. Dodatkowo CMP zapewnia blisko 80 miejsc parkingowych dla swoich Klientów. Nowoczesny, ergonomiczny budynek, zaprojektowany z najwyższą dbałością o szczegóły, w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. To kolejny projekt z pracowni PW Architekci z Piaseczna. Pracownia ta wykonywała dla nas już wcześniej projekty - gabinetu stomatologicznego oraz całej przychodni CMP Chmielna w Warszawie. W sprawach urzędowych wsparcia udzielała nam firma Prospective Home.

W przyziemiu planowane jest centrum diagnostyczne z pracownią rtg, ct, sterylizacją oraz z centrum rehabilitacji.

Na parterze dwie niezależne przychodnie - przychodnia podstawowej opieki zdrowotnej oraz klinika pediatryczna z oddzielnym wejściem dla dzieci zdrowych i chorych, a także, dla wygody naszych Pacjentów doskonale wyposażona apteka.

Pierwsze piętro to specjalistyka ambulatoryjna - klinika okulistyczna, klinika wielospecjalistyczna, klinika stomatologiczna, dział medycyny pracy.

Piętro drugie to biura, administracja, call center, sale wykładowe umożliwiające przeprowadzanie szkoleń z pierwszej pomocy oraz zajęć w ramach szkoły rodzenia. Na drugim piętrze znajdą się także psychotechnika oraz gabinety miękkie w ramach Centrum Psychologii, Psychiatrii i Psychoterapii.

Trzecie piętro to Klinika Jednego Dnia z profesjonalnym blokiem operacyjnym i salami pobytowymi dla Pacjentów. W Klinice Jednego Dnia możliwe stanie się przeprowadzanie nawet skomplikowanych operacji na światowym poziomie. Będziemy wykonywać zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii dziecięcej, ginekologii, laryngologii, okulistyki czy chirurgii plastycznej.

Uzyskanie pozwolenia na budowę jest pierwszym krokiem do realizacji celu - budowy całej Kliniki. W tym roku (2010) powstanie ostateczny projekt wykonawczy, działka zostanie skablowana (konieczna jest przebudowa linii elektrycznej) oraz planowane jest rozpoczęcie prac budowlanych. Planowany termin uruchomienia kliniki to pierwsza połowa 2011 roku.

Nowa Klinika to całkiem nowy rozdział w historii naszej firmy i naszej oferty dla Klientów i Pacjentów nie tylko Piaseczna, ale też Warszawy jak również Pacjentów z całej Polski czy z zagranicy.

Zapraszamy do galerii zdjęć oraz do obejrzenia krótkiej prezentacji poniżej.

autor/źródło: Zespół CMP

Napisz komentarz

Informacje21 stycznia 2010, 00:00,

23 stycznia Charytatywny Bal Karnawałowy Nowa Iwiczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Informujemy, że 23 stycznia 2010 roku w godz.20.00 - 4.00 w szkole w Nowej Iwicznej, odbędzie się IV Charytatywny Bal Karnawałowy. W cenie biletu, oferowane są dwa dania gorące, szwedzki stół, napoje zimne i gorące (bez alkoholu), ciasta domowe a przede wszystkim doskonałą zabawę pod wodzą zespołu profesjonalnych wodzirejów /www.wodzireje.pl/ z polonezem na początku, walcem świetlistym o północy i licznymi animacjami w trakcie. Dochód z balu przeznaczony jest na organizację zajęć dla dzieci spędzających ferie zimowe w domu.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie