Informacje15 lutego 2018, 22:06,

Powsinogi na cztery nogi w Tarczynie

17 marca 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy do Tarczyna na spektakl teatralno-kabaretowy "Powsinogi na cztery nogi". Miejsce: Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. J. Stępkowskiego 17. Cena biletu – 25 zł. Bilety do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Tarczynie ul. J. Stępkowskiego 17, pok. nr 101, przed spektaklem lub za pomocą aplikacji Bilety Online https://s10.systembiletowy.pl/tok/

POWSINOGI NA CZTERY NOGI W TARCZYNIE

Powsinogi na cztery nogi /spektakl teatralno-kabaretowy/. Spektakl jest zabawną podróżą przez polską wieś – pełną humoru podróż przerywa raz po raz opowieść odsłaniająca jej bardziej romantyczny, zakotwiczony w przeszłości charakter. Spektakl nawiązuje swoim charakterem do dawnego teatru jarmarcznego. Skecze, piosenki i humorystyczne monologi są gwarancją świetnej, trwającej 90 minut zabawy. Wykonawcy: Jolanta Hardulak, Mariusz Marczyk, Jerzy Miedziński. Reżyseria: Mariusz Marczyk.

Informacje24 lutego 2018, 07:00,

Piaseczno Cup - pierwszy turniej piłki nożnej dla dzieci w Zalesiu Dolnym

Zachęcamy do udziału w halowym turnieju piłki nożnej dzieci z roczników 2008/2009 Piaseczno Cup, który odbędzie się 24 lutego 2018 roku w nowej hali sportowej w Gminie Piaseczno przy al. Kasztanów 12 w Zalesiu Dolnym. Turniej wspiera potrzebujące dzieci z okolic powiatu Piaseczyńskiego, podopiecznych Fundacji dla Dzieci.

PIASECZNO CUP - PIERWSZY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA DZIECI W ZALESIU DOLNYM

PIASECZNO CUP DLA DZIECI - NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:
– drużyny składają się maksymalnie z 10 zawodników;
– gramy systemem 5 + bramkarz;
– zmiany hokejowe;
– rocznik 2008/2009 lub młodsi
– mecze w grupie 12 minut, finały 15 minut;
– po turnieju pełna relacja fotograficzna
– ochrona medyczna;
– nagrody rzeczowe dla 3 pierwszych drużyn;
– puchary i medale dla 3 pierwszych drużyn;
– nagrody i statuetki dla najlepszego zawodnika, króla strzelców i bramkarza;
– woda dla każdej drużyny;
– 16 drużyn 4 grupy po 4 drużyny
– poczęstunek
– pamiątkowa koszulka dla każdego trenera
– wpisowe 300 zł

Organizator będzie na bieżąco informował o ilości zapisanych drużyn na wydarzeniu na facebooku. – Wystarczy kliknąć opcję “wezmę udział” i powiadomienia same będą do Was spływały. Liczymy też, że użyjecie funkcji “zaproś” i dacie znać kolegom – zachęca Karol Kołodziejczak, organizator.

Formularz zgłoszeniowy dla drużyny: Formularz-Zg%C5%82oszeniowy-Copa.docx Wypełniony formularz organizator prosi przesłać na adres mailowy: zapisy@copafootball.pl