Informacje21 marca 2014, 00:00,

POWITANIE WIOSNY Z NOWALIJKAMI

W niedzielę 23 marca 2014 roku grupa Nowalijek zaprasza na Powitanie Wiosny, w ramach którego zachęca do spaceru nordic walking oraz do wspólnego ogniska. Chętni spotykają się na parkingu nad zalewem w Zalesiu Dolnym o godz. 10.00, skąd grupa rusza spacerem z kijkami i z marzanną w stronę Spalonej. Tam o godz. 11.00 przewidywane jest ognisko i inne atrakcje. Kontakt do organizatorek podany jest na poniżej umieszczonym plakacie.

POWITANIE WIOSNY Z NOWALIJKAMI
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje21 marca 2014, 00:00,

Spacer z cyklu Jak to drzewiej bywało

Piaseczyński Klub Poszukiwaczy Historii oraz PTTK zapraszają 23 marca 2014 roku na spacer z przewodnikiem z cyklu Jak to drzewiej bywało. Tym razem tematem przewodnim spaceru będzie PIASECZYŃSKA STARÓWKA. Chętni spotykają się przez ratuszem o godz. 10.00. Impreza bezpłatna. Zapraszamy na spacer z cyklu Jak to drzewiej bywało.

SPACER Z CYKLU JAK TO DRZEWIEJ BYWAŁO
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno