Informacje19 marca 2017, 10:30,

Powitanie wiosny z Nowalijkami 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy 19 marca 2017 roku na Powitanie wiosny z grupą Nowalijki, które odbędzie się już po raz siódmy. Chętni ruszą z kijkami nordic walking (zachęcamy też fanów slow joggingu) o godz. 10.30 na parkingu przy Alei Brzóz w Zalesiu Dolnym i wraz z Marzanną pójdą w kierunku Zimnych Dołów – na ognisko i inne atrakcje. Impreza jest otwarta dla wszystkich mieszkańców – nie może Was tam zabraknąć! Informacje pod nr. 601 551 084. Link do wydarzenia na portalu facebook https://www.facebook.com/events/174244479745898/

POWITANIE WIOSNY Z NOWALIJKAMI 2017

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 marca 2017, 10:30,

Mały Książę teatr Expoart - Teatralny Poranek w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Teatralny Poranek Mały Książę teatr Expoart -> 13.03 (poniedziałek) godz. 10:30, sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, bilety w cenie 10 zł.

MAŁY KSIĄŻĘ TEATR EXPOART - TEATRALNY PORANEK W PIASECZNIE

Nie trzeba nikogo przekonywać, że ta niezwykła opowieść powinna być „lekturą obowiązkową” dla każdego. Inscenizacja, którą Państwu proponujemy rozgrywa się współcześnie, na dworcu kolejowym. Mały Książę zagubiony na „pustyni” dworcowego peronu spotyka wciąż nowych podróżnych pędzących w pośpiechu za...? No właśnie. Za czym? Na to i inne pytanie próbują odpowiedzieć młodzi aktorzy. Spektakl może być doskonałym punktem wyjścia do omówienia lektury ale i do lekcji wychowawczej. Antoine de Saint-Exupéry stawia bowiem pytanie ponadczasowe. Spektakl grany był na Piaseczyńskich Teatraliach Sobótkowych i na scenie kameralnej Przystanku Kultura. Spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności. Grają w nim niezwykle utalentowani uczniowie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie