Informacje14 czerwca 2007, 00:00,

Powitanie lata w stylu indiańskim w Klubie Dziecka


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Słońce wzbija się wysoko nad górę Thor, orły kołują w jego promieniach, stado bizonów wywędrowało na rozległe stepy południa- wszystkie ślady na niebie i ziemi głoszą nadejście lata. Tymczasem, jak co roku, letnią porą młodzi wojownicy plemienia KAHOTANO wyruszają na wielką wyprawę po Złote Jajo Indora Andów. Wielki wódz, Szu - szu wzywa wszystkich śmiałków do wykazania się odwagą, bystrością, zaradnością i sokolim wzrokiem.

Klub Dziecka w Piasecznie zaprasza wszystkie dzieci 24 czerwca 2007 roku, na godzinę 17:00 na spotkanie z Indiańską Przygodą. W programie imprezy: budowa najprawdziwszych indiańskich wigwamów, robienie strojów, malowanie buzi w wojownicze szlaczki, rozpalenie indiańskiej watry, wyprawa po Złote jajo. Wśród śpiewów, tańców i zabaw przywitamy lato głośnym indiańskim okrzykiem radości "łała ła łała".

Powitanie lata w stylu indiańskim w Klubie Dziecka. Indiańska Przygoda w Piasecznie

Klub Dziecka zapisy na INDIAńSK¡ PRZYGODę przyjmuje do soboty 23 czerwca 2007 roku. Klub Dziecka mieści się przy ulicy: Orężna 52 w Piasecznie, tel./fax 022 750 64 84; kom. 0609806484, strona: www.klubdziecka.pl. Bilet wstępu na zabawę wynosi 30 złotych, za dwie godziny zabawy (od 17:00 do 19:00). Serdecznie zapraszamy na naukę i wspaniałą zabawę!

Informację otrzymaliśmy od Hanny Kwaśniewskiej z Klubu Dziecka w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami). Grafika załączona do informacji, została opracowana przez nas. Zapraszamy dzieci na indiańską imprezę!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje14 czerwca 2007, 00:00,

34 Rajd Polskie Safari II Runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

16 czerwca 2007 roku na terenie byłej strzelnicy w Górze Kalwarii odbędzie się II Runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, czyli 34 Rajd Polskie Safari. Organizatorami rajdu w Górze Kalwarii są: Automobilklub Polski i Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Piasecznie.

34 Rajd Polskie Safari II Runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych w Górze Kalwarii

Start do rajdu jest przewidziany na dzień 16 czerwca 2007 roku, o godzinie 10.00, z pod Urzędu Miasta w Górze Kalwarii, ul. 3-ego Maja 10. Odcinki specjalne, są usytuowane na terenie dawnego poligonu wojskowego natomiast przegrupowanie oraz park serwisowy i park zamknięty znajdują się na terenie stacji paliw, przy ul. Wojska Polskiego 37 (naprzeciwko Poligonu). 34 Rajd Polskie Safari składa się z 9 odcinków specjalnych (3 odcinki powtarzające się 3 razy). Całkowita długość Rajdu wyniesie ok. 90 km, z czego długość odcinków specjalnych ustalono na ok. 35 km. Rajd Polskie Safari będzie imprezą jednoetapową i podzieloną na 3 sekcje rozgrywane w terenie żwirowo – piaskowym, o zróżnicowanym stopniu trudności i niezapomnianej scenerii widokowej. Meta jest przewidziana programem rajdu na ten sam dzień na godzinę 16.00, na terenie stacji paliw, przy ul. Wojska Polskiego 37 w Górze Kalwarii.

Więcej informacji o II Rundzie Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, czyli 34 Rajd Polskie Safari znajdziecie na stronie: www.ak-polski.org.pl Zapraszamy Was na 34 Rajd Polskie Safari Samochodów Terenowych w Górze Kalwarii!
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie