Informacje16 października 2013, 00:00,

Powitaliśmy nowego Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie - KPP Piaseczno

Młodszy inspektor Jarosław Konończuk od wczoraj jest Komendantem Powiatowym Policji w Piasecznie. Nowego szefa piaseczyńskiej komendy przedstawił kadrze kierowniczej i samorządowi piaseczyńskiemu na czele ze starostą Janem Dąbkiem i zaproszonym gościom nadinspektor Dariusz Działo Komendant Stołeczny Policji. Wczoraj o godzinie 14.00 w komendzie przy ulicy Kościelnej rozpoczęła się uroczystość wprowadzenia nowego Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie. Po uroczystym złożeniu meldunku i wprowadzeniu Sztandaru, Naczelnik Wydziału Kadr stołecznej Policji, mł. insp. Robert Ostrejko odczytał rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie mł. insp. Jarosława Konończuka, dotychczasowego Naczelnika Wydziału Stołecznego Stanowiska Kierowania.

Powitaliśmy nowego Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie - KPP Piaseczno

Nadinspektor Dariusz Działo Komendant Stołeczny Policji pogratulował powołanemu właśnie komendantowi powiatowemu i życzył mu wielu sukcesów w kierowaniu nową jednostką. W imieniu samorządu głos zabrał starosta piaseczyński Jan Dąbek, który również złożył gratulacje komendantowi powiatowemu Policji mł. insp. Jarosławowi Konończukowi. W swoim wystąpieniu zadeklarował również pomoc i dalszą współpracę samorządu piaseczyńskiego na rzecz bezpieczeństwa w powiecie.

Powitaliśmy nowego Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie - KPP Piaseczno

Komendant Powiatowy Policji w Piasecznie, mł. insp. Jarosław Konończuk podziękował za życzenia oraz zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby nie zawieść zaufania, jakim został obdarzony. „Zrobię wszystko, aby w piaseczyńskiej Policji panowała dobra atmosfera pracy i służby, będę zawsze tam, gdzie będą mnie potrzebowali policjanci”. Uroczystość zakończyło wyprowadzenie sztandaru Komendy Powiatowej Policji.

Powitaliśmy nowego Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie - KPP Piaseczno

A oto kilka słów na temat dotychczasowej służby nowego komendanta. Mł. insp. Jarosław Konończuk pełni służbę w Policji od ponad 24 lat. Od początku związany jest z pionem prewencji. Od 2007 roku pełnił służbę w Komendzie Stołecznej Policji na stanowisku Naczelnika Wydziału Stołecznego Stanowiska Kierowania. Od wczoraj mł. inspektor Jarosław Konończuk kieruje naszą jednostką. Wszyscy życzymy nowemu komendantowi jak najmniej problemów i ogromu satysfakcji z każdego dnia służby.
autor/źródło: Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie
Tematy:

Informacje15 października 2013, 00:00,

Chodź opowiem ci bajeczkę - Bajki z kliszy

Wszechnica Rodzica i Przystanek Kultura w Piasecznie zapraszają na Bajki z Kliszy pn. CHOD¬ OPOWIEM CI BAJECZKę. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę 19 października 2013 roku o godz. 11.00 w Przystanku Kultura, przy Placu Piłsudskiego 9 (sala 39) w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy na prezentację bajki z kliszy w Piasecznie.

Chodź opowiem ci bajeczkę - Bajki z kliszy

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na poranki z bajkami czytanymi przez wspaniałych gości. Wspólne głośne czytanie jest jedną z najskuteczniejszych strategii wychowawczych, a przy tym przynosi dziecku ogromną radość i pozostawia cudowne wspomnienia. Takie spotkanie to niezwykłe doświadczenie dla dzieci a dla ich opiekunów podróż sentymentalna do czasów swojego dzieciństwa.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno