Informacje9 sierpnia 2009, 00:00,

Powiedz o problemach Piaseczna przed kamerą TVPiaseczno

W jednej z rozmów na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, Mariusz z iTV Piaseczno zaproponował, aby rozpocząć rozmowę mieszkańców o problemach Piaseczna i okolic, przed kamerą iTV Piaseczno. Pokażmy piaseczyńskim urzędnikom, że nie mają do czynienia tylko i wyłącznie z anonimowymi osobami, które potrafią wypowiadać się i narzekać pod anonimowymi nickami na forach internetowych związanych z Piasecznem. Rozpocznijmy dialog mieszkańców z urzędnikami. Czy są w Piasecznie odważni mieszkańcy, którzy mają coś do powiedzenia na tematy związane z Piasecznem i okolicami? Jeżeli tak, to zachęcam do zapoznania się z informacją: swobodna rozmowa mieszkańców o problemach Piaseczna przed kamerą iTV Piaseczno. Pojawiły się na liście - pierwsze osoby, które są zainteresowane taką formą wyrażania swojej opinii, o tym co dzieje się w naszej okolicy. Chcesz o czymś powiedzieć? Czekamy na Ciebie!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:

Informacje10 sierpnia 2009, 00:00,

Dobry Klimat zaprasza na Czerwieńszą Stronę Jabłka

Naleśnikarnia Dobry Klimat serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na koncert zespołu CZERWIEńSZA STRONA JAB£KA, który odbędzie się w najbliższy piątek 14 sierpnia 2009 roku o godzinie 20:30. Wstęp wolny. Dobry Klimat znajduje się przy ulicy Puławskiej 26 w Piasecznie (w bramie). Zapraszamy do stanięcia po Czerwieńszej Stronie Jabłka w Dobrym Klimacie. Więcej informacji na temat naleśnikarni Dobry Klimat oraz poznać ich menu, możecie na stronie internetowej: www.dobryklimat.waw.pl, oraz w rozmowie na forum mieszkańców: Naleśnikarnia Dobry Klimat.

CZERWIEńSZA STRONA JAB£KA

Czerwieńsza Strona Jabłka powstała w 2008 roku w Górze Kalwarii, krainie porośniętej jabłoniami i zawieszonej nad wiślaną skarpą. Poznajemy i uczymy się siebie, starając znaleźć naszą estetykę, która powinna powstać z połączenia pięciu kawałków puzzli. W smak Czerwieńszej Strony Jabłka, jabłka w pięciu smakach wchodzą: Michał Bąk (perkusja), Andrzej Kochański (pianino), Maciek Masny (bas), £ukasz Sałański (gitara elektryczna), Dariusz Zieliński (śpiew, gitara akust). Stańcie po Czerwieńszej Stronie Jabłka. Więcej informacji na temat zespołu oraz z ich muzyką, możecie zapoznać się na stronie internetowej: czerwiensza-strona-jablka.muzzo.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno