Informacje5 lipca 2009, 00:00,

Powiatowy Urząd Pracy zaprasza na spotkania w Starostwie

W dniu 7 lipca 2009 roku w godzinach od 10:00-14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Piaseczyńskiego przy ul. Chyliczkowska 14 w Piasecznie, odbędzie się spotkanie z przedstawicielami: Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych oraz Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego Sp. z o.o. Osoby chętne do uczestnictwa w spotkaniu prosimy o kontakt z Powiatowym Urzędem Pracy w Piasecznie ul. Szkolna 20, 05-500 Piaseczno tel. (022) 757 20 28 wew. 218.

Spotkanie z przedstawicielem Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych dotyczyć będzie pozyskiwania środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013. Reprezentant Mazowieckiego Regionalnego Funduszu Pożyczkowego Sp. z o.o. będzie udzielał informacji o nisko oprocentowanych pożyczkach dla działających mikro i małych przedsiębiorstw oraz dla osób zamierzających rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Natomiast w dniu 8 lipca 2009 roku w godzinach 10:00-14:00 w sali konferencyjnej Starostwa Piaseczyńskiego w Piasecznie ul. Chyliczkowska 14, będzie możliwość skorzystania z bezpłatnych: konsultacji Inspektora Pracy z Państwowej Inspekcji Pracy oraz porad doradcy zawodowego z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie. Doradca WUP oraz pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Piasecznie będą udzielać informacji dotyczących wsparcia oferowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje6 lipca 2009, 00:00,

Wycieczka do Kazimierza nad Wisłą z GOK Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn zaprasza wszystkie dzieci na wycieczkę do Kazimierza nad Wisłą. Wyjazd odbędzie się 9 lipca 2009 roku o godz. 7:00. Zapisy zainteresowanych, tylko do 7 lipca 2009 roku w Gminnym Ośrodku Kultury, ul. ks. Cz. Oszkiela 3 w Tarczynie, lub pod nr telefonu: (022) 72-77-196 Koszt wyjazdu 30 zł. Nie trać czasu i nie zwlekaj na ostatnią chwilę, ponieważ ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

Wycieczka do Kazimierza nad Wisłą z GOK Tarczyn
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Tarczyn