Informacje10 marca 2011, 00:00,

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Piasecznie zaprasza

Informujemy, że rozpoczęła działalność Powiatowa Biblioteka Publiczna w Piasecznie. Biblioteka zaprasza czytelników do swojej siedziby przy ul. Chyliczkowskiej 12 (Dom Nauczyciela). Czytelnicy mogą korzystać z księgozbioru codziennie w godz. 12 - 18. Wszelkie informacje udzielane są pod nr tel. biblioteki: 22 756 79 11. Zapraszamy także tych czytelników, którzy mają do oddania książki wypożyczone jeszcze z piaseczyńskiej filii Biblioteki Pedagogicznej, która mieściła się w Domu Nauczyciela.

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Piasecznie
Tematy:

Informacje6 marca 2011, 00:00,

Świeczowisko, czyli przy herbacie świecach granie śpiewanie

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się 11 marca 2011 roku, o godzinie 19.00 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy mieszkańców na Świeczowisko w Piasecznie.

Parasol Poetica
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno