Informacje11 lipca 2011, 00:00,

Poszukujemy Dawida Santiago Rybczyńskiego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Policjanci z wydziału kryminalnego komendy w Piasecznie prowadzą czynności poszukiwawcze za Dawidem Santiago Rybczyńskim, który 6 lipca 2011 roku został uprowadzony z miejsca zamieszkania przez matkę i dwóch mężczyzn. Rodzice dziecka są w trakcie sprawy rozwodowej, a matka decyzją sądu ma ograniczone prawa rodzicielskie nad dzieckiem.

Dawid Santiago Rybczyński

Dawid Santiago Rybczyński, ur. 25. 04. 2007 r., syn Jacka i Claudi. Chłopiec ubrany był w bluzę z kapturem koloru pomarańczowego, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego oraz zielone buty. Ktokolwiek mógłby udzielić informacji na temat aktualnego miejsca pobytu chłopca proszony jest o kontakt z najbliższą jednostką policji pod nr tel. 997, z tel. komórkowego 112, lub też z wydziałem kryminalnym piaseczyńskiej komendy pod nr tel. /22/ 604 52 15, /22/ 604 52 12.
autor/źródło: KPP w Piasecznie - www.kpppiaseczno.policja.waw.pl

Napisz komentarz

Informacje6 lipca 2011, 00:00,

Awaria w Zalesiu Dolnym. Drzewo położyło trzy słupy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

6 lipca 2011 roku, po godzinie 16.00 w Zalesiu Dolnym w wyniku silnego wiatru przewróciło się drzewo na linię energetyczną. Efekt: trzy słupy do wymiany. Jeden z przewróconych słupów zmienił geometrię przystanku autobusowego, na którym na szczęście nikogo nie było. Informacja pochodzi z forum mieszkańców, gdzie Jacenty umieścił zdjęcia z miejsca zdarzenia: AWARIA W ZALESIU DOLNYM
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie