Informacje28 grudnia 2010, 00:00,

PORTRET ZIMOWY - konkurs fotograficzny tematyczny

Za kilka dni rozpocznie się STYCZEń 2011 roku, a wraz z nim kolejna edycja konkursu fotograficznego tematycznego. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu. Na konkurs przyjmujemy zdjęcia zgodne z tematem: ZIMOWY PORTRET (zdjęcia ludzi, wykonane zimą). W konkursie tematycznym, nie ma ograniczeń związanych z terminem wykonania zdjęcia. Zdjęcia należy przesłać od 1 do 10 stycznia 2011 roku. Więcej informacji przeczytacie w wątku na forum: zimowy portret. Zachęcam wszystkich mieszkańców, do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym.

Konkursy fotograficzne Zdjęcie Miesiąca oraz Zdjęcie Tematyczne

Sponsorami nagród w konkursie Tematycznym są:
CENTRUM MEDYCZNE CMP
IMOLA & MORE...
MIEJSKO GMINNY OŚRODEK KULTURY PIASECZNO
8 BALL CLUB PIASECZNO
Osoby zainteresowane konkursem, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje29 grudnia 2010, 00:00,

Sylwester 2010 na Rynku w Tarczynie - zapraszamy

Barbara Galicz Burmistrz Gminy Tarczyn, Jan Dębski Przewodniczący Rady Miejskiej w Tarczynie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców, na wspólne przywitanie Nowego Roku na Rynku w Tarczynie. Impreza odbędzie się 31 grudnia 2010 roku od godz. 23.00 do 2.00. W imieniu organizatorów miejskiego Sylwestra, zapraszamy mieszkańców na wspaniałą zabawę.

SYLWESTER W TARCZYNIE
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Tarczyn