Informacje23 grudnia 2012, 00:00,

PORTRET - wyniki konkursu fotograficznego

23 grudnia 2012 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: PORTRET. Spośród 21 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, oraz członkowie jury, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia, oraz dodatkowe cztery zostały wyróżnione. Serdecznie gratulujemy Aleksandrze, Adamowi oraz Agacie, których zdjęcia wygrały w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia.

Zwycięzcy w konkursie fotograficznym:

MIEJSCE 1
Autor: Aleksandra Banasiak (Aleksandra)

MIEJSCE 2
Autor: spongo (Adam)

MIEJSCE 3
Autor: AgatkaL (Agata)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku na forum mieszkańców: PORTRET. Gratulujemy!

Korzystając z okazji, zachęcam mieszkańców do robienia zdjęć, na kolejną edycję konkursu fotograficznego, która odbędzie się w styczniu - temat: UJęCIE ZE SMAKIEM.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy:

Informacje27 grudnia 2012, 00:00,

Lodowisko przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie

Zapraszamy na lodowisko przy ul. Chyliczkowskiej (obok starostwa). Lodowisko czynne jest codziennie w godz. 9.00 – 21.00. Wstęp bezpłatny. Na miejscu możliwość wypożyczenia łyżew (rozm. od 25). W wypożyczalni dostępne są także kaski dla dzieci. Na poczekaniu można naostrzyć łyżwy. Ze względu na konieczność utrzymywania tafli lodowiska w należytym stanie przewidziane są dwie przerwy techniczne, w godz. 14.30 - 15.30 oraz 18.00 - 18.30.

lodowisko w Piasecznie

Lodowisko Powiatowe wykonane jest w technologii mrożenia lodu z wykorzystaniem agregatu chłodniczego i może funkcjonować przy temperaturze dodatniej nawet do kilku stopni. Dodatkowe informacje na temat lodowiska udzielane są w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego, tel. 22 756 61 94. Regulamin lodowiska w Piasecznie (.pdf)