Informacje7 czerwca 2017, 09:00,

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ - spotkanie z mieszkańcami Tarczyna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ". To kolejne już w tym roku spotkanie policjantów z mieszkańcami. Odbędzie się ono w dniu 7 czerwca 2017 roku o godzinie 11.00 w Urzędzie Miasta i Gminy Tarczyn. Serdecznie zapraszamy!

POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE - MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW - SPOTKANIE Z MIESZKAŃCAMI TARCZYNA

Tematem spotkania będą problemy mieszkańców gminy Tarczyn, zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, priorytetowe działania dzielnicowych, ich rola w przygotowaniu przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadających na zgłaszane zagrożenia.

W imieniu Komendanta Komisariatu Policji w Tarczynie podinsp. Marcina Stypińskiego serdecznie zapraszamy mieszkańców do wzięcia udziału w debacie. Spotykamy się w dniu 7 czerwca br., o godzinie 11.00 w budynku Urzędu Miasta i Gminy Tarczyn przy ulicy Stępkowskiego 18.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 czerwca 2017, 16:00,

Koncert Żyj kolorowo w Magdalence - Irena Kosińska i Krzysztof Chromiński


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

7 czerwca 2017 r. o godzinie 18.00 odbędzie się koncert pt. "Żyj kolorowo" w wyk. Ireny Kosińskiej i Krzysztofa Chromińskiego. Miejsce: CIS Magdalenka, ul. Lipowa 28.

KONCERT ŻYJ KOLOROWO W MAGDALENCE - IRENA KOSIŃSKA I KRZYSZTOF CHROMIŃSKI

W programie polskie piosenki jazzowe z rep. m.in.: E. Bem, H. Banaszak, K. Prońko, G. Łobaszewskiej, A.M. Jopek, i innych. Repertuar bardzo pogodny, optymistyczny i zdecydowanie miły dla ucha każdego odbiorcy. Usłyszymy znane i lubiane utwory takie jak: "Żyj kolorowo", "Wyszłam za mąż zaraz wracam", "Pogoda ducha", "W moim magicznym domu", "Małe tęsknoty", "Przed nocą i mgłą", itp.

Irena Kosińska - studentka Studium Wokalistyki Estradowej przy Akademii Muzycznej w Katowicach oraz studiów inżynierskich na kierunku Gospodarka Przestrzenna na Uniwersytecie Humanistyczno – Przyrodniczym w Siedlcach. Laureatka ogólnopolskich festiwali, na swoim koncie ma również nagrania płytowe oraz wspólne występy ze Skaldami.

Krzysztof Chromiński – pianista, kompozytor, aranżer, pedagog, animator kultury, absolwent instrumentalistyki na Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku oraz kompozycji i aranżacji na Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie