Informacje6 kwietnia 2017, 15:30,

Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


"Porozmawiajmy o bezpieczeństwie- możesz mieć na nie wpływ" - to kolejne już w tym roku spotkanie policjantów z mieszkańcami. Odbędzie się ono 6 kwietnia 2017 roku, o godzinie 17.30 w miejscowości Cieciszew gm. Konstancin- Jeziorna. Serdecznie zapraszamy!

POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE - MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW

Tematem spotkania będą problemy mieszkańców miejscowości Cieciszew gm. Konstancin-Jeziorna, zdiagnozowane na podstawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, priorytetowe działania dzielnicowych, ich rola w przygotowaniu przedsięwzięć z zakresu profilaktyki społecznej odpowiadających na zgłaszane zagrożenia.

W imieniu Komendanta Komisariatu Policji w Konstancinie- Jeziornie asp.szt. Radosława Tomaszewskiego serdecznie zapraszamy mieszkańców do wzięcia udziału w debacie.

Spotykamy się w dniu 6 kwietnia br., o godzinie 17.30 w budynku Remizy Strażackiej w Cieciszewie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje15 kwietnia 2017, 07:00,

Wilanowski Jarmark Wielkanocny


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W Niedzielę Palmową i Wielką sobotę, przy kościele Św. Anny na warszawskim Wilanowie, odbędzie się Wilanowski Jarmark Wielkanocny. To idealna okazja do zakupów w wyjątkowej atmosferze palm wielkanocnych i święconek. Targ będzie rozstawiony na Skwerze Prymasowskim przy ul. Stanisława Kostki Potockiego 27.

WILANOWSKI JARMARK WIELKANOCNY

Na targu będzie można zakupić produkty spożywcze, które doskonale sprawdzą się na wielkanocnym stole czyli wędliny z lokalnej masarni, sery korycińskie, pieczywo, przetwory, domowe wypieki, lemoniady, miody, herbaty, kawy. Nie zabraknie również kuchni świata czy kosmetyków. Na miejscu będzie można dostać ozdoby świąteczne i rękodzieło. Wystawcy chętnie opowiedzą o swoich produktach, o procesie ich powstawania, o składach, o ich wyjątkowości.

Podczas targu będzie można również zjeść na miejscu, usiąść, napić się kawy. Na Święta Wielkanocne uzupełniamy spiżarkę smakołykami!

godziny trwania Wilanowskiego Jarmarku Wielkanocnego:
09.04.2017 (niedziela) godz. 9.00 - 17.00
15.04.2017 (sobota) godz. 9.00 – 17.00
Fb: https://www.facebook.com/events/1827786697545255/

Miejsce: Skwer Prymasowski przy kościele Św. Anny, przy ul. Stanisława Kostki Potockiego 27

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie