Informacje4 listopada 2010, 00:00,

PORADNIK WYBORCZY dla mieszkańców gminy Piaseczno

21 listopada 2010 roku odbędą się wybory samorządowe. Każdy z mieszkańców Gminy Piaseczno posiadający czynne prawo wyborcze będzie mógł zagłosować na osobę, która jego zdaniem powinna reprezentować go we władzach lokalnych i regionalnych. Każdy z nas będzie mógł zagłosować na: jednego kandydata na Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno (spośród 8 kandydatów), jednego kandydata do Rady Gminy Piaseczno (spośród 115-131 kandydatów), jednego kandydata do Rady Powiatu Piaseczyńskiego (spośród 49-91 kandydatów), jednego kandydata do Sejmiku Województwa Mazowieckiego (spośród 182 kandydatów). (...) Autor poradnika wyborczego: Paweł Dobosz.

WYBORY SAMORZ¡DOWE

Zachęcam do zapoznania się całym poradnikiem wyborczym, który został opublikowany na łamach gazety OKOLICA: 15 numer gazety Okolica (.pdf, rozmiar ~ 1,56 MB).
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje5 listopada 2010, 00:00,

Sala Zabaw PUFA zbiera pieniądze dla chorego Wojtusia

Zapraszamy serdecznie wszystkich w niedzielę 7 listopada 2010 roku od godz. 14.00 do ogródka Sali Zabaw PUFA. Będą sprzedawane ciasta domowej roboty, a pieniądze uzyskane ze sprzedaży przekażemy rodzicom Wojtusia, chorego na serduszko. Czeka go poważna i bardzo kosztowna operacja serduszka. Po więcej informacji zapraszamy na www.sercewojtusia.pl Oprócz tego we wtorek 9 listopada 2010 roku zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców z dziećmi do zabawy w kuleczkach na naszej sali. Dochód z tego dnia zostanie również przeznaczony na pomoc dla Wojtusia.
autor/źródło: Sala Zabaw PUFA - ul. Zimowa 25c Nowa Iwiczna www.pufa-piaseczno.pl
Tematy:Lesznowola