Informacje16 grudnia 2009, 00:00,

Pomysł na oryginalny PREZENT rodzinie lub znajomym

Szukasz pomysłu na oryginalny prezent rodzinie lub znajomym? Może zainteresują Ciebie ZDJęCIA NA P£ÓTNIE, JAK OBRAZY. Zdjęcia na płótnie Canvas o wysokiej gramaturze, naciągnięte na solidne sosnowe krosna, pochodzące od najlepszego producenta w Polsce. Bez potrzeby dodatkowego oprawiania - gotowe do zawieszenia na ścianie.

ZDJęCIA NA P£ÓTNIE, JAK OBRAZY     ZDJęCIA NA P£ÓTNIE, JAK OBRAZY

kliknij, aby powiększyć zdjęcie na płótnie

NAJWYżSZA JAKOŚć! Zdjęcia do wyboru z galerii na stronie internetowej: www.photozoner.cdx.pl lub z sesji na indywidualne zamówienie. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się mailem: photozoner@gmail.com
autor/źródło: Wojtek Kołodziejski (photozoner) - www.photozoner.cdx.pl
Tematy:

Informacje17 grudnia 2009, 00:00,

20 grudnia Jasełka i Kiermasz w wykonaniu przedszkolaków

Dzieci, Rada Rodziców oraz personel Gminnego Przedszkola Nr 5 w Oborach oraz Konstanciński Dom Kultury serdecznie zapraszają na Bożonarodzeniowe spotkanie z Jasełkami i Kiermaszem, które odbędzie się W niedzielę 20 grudnia 2009 roku o godz. 11.00, w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Jaworskiego 18 Mirków. Impreza będzie połączona z kiermaszem świątecznym oraz degustacją świątecznych wypieków. Zapraszamy na niedzielne Jasełka w wykonaniu przedszkolaków z Przedszkola w Oborach.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin