Informacje25 maja 2010, 00:00,

POMÓżMY POWODZIANOM - przekaż dary dla powodzian

W ostatnich dniach przeszła przez Polskę fala powodziowa, niosąca zniszczenie, pozbawiając tysiące naszych rodaków dachu nad głową. Szczęśliwie skutki powodzi nie dotknęły bezpośrednio naszej gminy. Nie mniej nie powinniśmy pozostać obojętni na tragedię, jaka wciąż rozgrywa się na terenie naszego kraju.
POMÓżMY POWODZIANOM
Z tego powodu Gmina Piaseczno organizuje na swoim terenie akcję pomocy powodzianom, skierowaną zarówno do osób fizycznych jak i przedsiębiorców. Pozyskane dary zostaną przekazane miejscowościom najbardziej dotkniętym powodzią.

Akcję można wesprzeć w następujący sposób:
1. Wpłacając środki na specjalnie utworzony nr konta:
20 1240 6003 1111 0010 3258 5776 (Bank PKO SA)
2. Przekazując dary dla powodzian, zwłaszcza trwałe środki żywnościowe, środki czystości i dezynfekcyjne, środki pielęgnacji dla niemowląt, butelkowaną wodę, koce, łopaty, artykuły gospodarstwa domowego będące w dobrym stanie.

Punkty odbioru czynne codziennie w godz. 6.00 - 20.00:
- Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, ul. Kościuszki 5 (w siedzibie straży miejskiej)
- Targowisko miejskie (biuro), ul. Jana Pawła II 59

Przy większej ilości przekazywanych produktów zapewniamy odbiór własnym transportem. Kontakt: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno Tel. 22 70 17 650 urzad@piaseczno.eu
autor/źródło: Małgorzata Idaczek - Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Informacje25 maja 2010, 00:00,

1 czerwca zmiany w rozkładzie jazdy Tarczyn - Piaseczno

Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Grójcu informuje PT. Podróżnych, że od dnia 1 czerwca 2010 roku zmieniają się godziny odjazdów autobusów na linii Tarczyn - Piaseczno. Zachęcamy wszystkie zainteresowane osoby, z zapoznaniem się z rozkładem jazdy, który jest dostępny na stronie internetowej: www.pksgrojec.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn