Informacje17 kwietnia 2016, 13:00,

Pomóż Panu Puszce uratować ekosystem - bezpłatny spektakl dla dzieci w galerii Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Jakie niebezpieczeństwo grozi środowisku, gdy wysypiskiem śmieci zawładnie Król Szczur? Dowiedzą się tego wszystkie maluchy, które w najbliższą niedzielę odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Piaseczno. Podczas spektaklu teatralnego widzowie nie tylko dowiedzą się, czy mieszkańcom Śmieciolandii uda się pokonać władcę, lecz także poznają zasady recyclingu. Wstęp wolny!

POMÓŻ PANU PUSZCE URATOWAĆ EKOSYSTEM - BEZPŁATNY SPEKTAKL DLA DZIECI W GALERII AUCHAN PIASECZNO

Król Szczur postanowił zamienić wysypisko w swoje królestwo, przez co ludzie zaczęli wyrzucać śmieci do lasu. Martwią się tym mieszkańcy Śmieciolandii – Pan Puszka i jego przyjaciele. Bajkowi bohaterowie będą potrzebowali pomocy małych widzów, którzy w niedzielę 17 kwietnia zasiądą przed sceną w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno. Tylko z pomocą najmłodszych będą oni bowiem w stanie pokonać złego władcę i uchronić las od skażenia.

Spektakl edukacyjny pt. „Śmieciolandia” będzie już czwartym spotkaniem z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem”. Tym razem, dzięki zastosowaniu różnych form – lalki teatralne, scenografia, ciekawa oprawa muzyczna – maluchy dowiedzą się, z jakim niebezpieczeństwem wiąże się wyrzucanie śmieci do lasu, a także poznają zasady prawidłowego segregowania odpadów.

Przedstawienie teatralne odbędzie się w niedzielę 17 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46. Spektakl odegrany będzie trzykrotnie - o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje13 kwietnia 2016, 18:00,

Spotkanie autorskie z Agnieszką Lis w Bibliotece w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W imieniu Biblioteki w Józefosławiu zapraszamy 13 kwietnia 2016 roku o godz. 18.00 na autorskie spotkanie z pisarką Agnieszką Lis. Zapraszamy!

Spotkanie autorskie z Agnieszką Lis w Bibliotece w Józefosławiu

Agnieszka Lis jest z wykształcenia pianistką i dziennikarką. Przez wiele lat pracowała jako handlowiec w wielkich korporacjach. Jest autorką powieści „Jutro będzie normalnie” (2011) „Samotność we dwoje” (2011), „POZYTYWKA” (2016) oraz cyklu bajek dla przedszkolaków „Przygody Pana Parasola”, które w 2011 – wygrały „Konkurs na dobrą powieść” w kategorii bajek dla dzieci. Pani Agnieszka jest również członkiem Stowarzyszenia Autorów Polskich. W roku 2010 została laureatką konkursu na najlepsze kobiece opowiadanie erotyczne. W wyniku wygranej jej opowiadanie „Płomień cedru” zostało wydrukowane w antologii „Rozkoszne” i zostało bestsellerem wydawnictwa na rok 2010. Przez wiele lat publikowała w branżowych czasopismach muzycznych – przede wszystkim w Hi-Fi i Muzyka, gdzie była także redaktorem odpowiadającym za dział „Muzyka, płyty audiofilskie”. Publikowała w magazynie „STUDIO” oraz „KLASYKA” – w tym ostatnim współpracowała w redakcją przy tworzeniu wszystkich numerów pisma, jakie ukazały się na rynku. Koszalinianka. Na studia przyjechała do Warszawy i tutaj została, a dokładniej pod Warszawą, z dala od hałasu i biegu. Uczy muzyki, gry na fortepianie, prowadzi zajęcia „uczytelniające” dla dzieci – gdzie razem czytają, rysują i rozwijają wyobraźnię. Prowadzi warsztaty kreatywnego pisania i szkolenia pisarskie. I, oczywiście, pisze.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie