Informacje28 lutego 2018, 08:01,

Pomoc osobom bezdomnym na terenie powiatu piaseczyńskiego

Na terenie powiatu piaseczyńskiego pomoc osobom bezdomnym świadczą dwie organizacje pozarządowe: Stowarzyszenie Monar - Markot w Bobrowcu i Fundacja Szafirowa w Zawodnem. To w sumie 125 miejsc moclegowych (w okresie zimowym dodatkowo 20 dostawek), pomoc rzeczowa, terapeutyczna, medyczna i prawna.

POMOC OSOBOM BEZDOMNYM NA TERENIE POWIATU PIASECZYŃSKIEGO

Stowarzyszenie MONAR - Schronisko dla Osób Bezdomnych MARKOT w Bobrowcu, Bobrowiec, ul. Mazowiecka 76, tel. 22 750 16 25, 730 035 999 Liczba miejsc: 75, dodatkowo w okresie zimowym 15 dostawek Forma pomocy: nocleg, posiłki, praca socjalna, społeczność terapeutyczna, pomoc rzeczowa, pomoc w zdobyciu pracy i mieszkania.

Schronisko - Dom dla Bezdomnych fundacji "Szafirowa" Prażmów, ul. Franciszka Ryxa 9, 22 750 23 58 Liczba miejsc: 60, dodatkowo w okresie zimowym 5 dostawek Forma pomocy: schronienie, pomoc socjalna, medyczna, prawna i psychologiczna, pomoc rzeczowa.

W razie nagłej potrzeby uzyskania pomocy w formie schronienia, należy zgłosić się do straży miejskiej lub gminnej lub policji.

Informacje11 marca 2018, 10:00,

Sklepy zamknięte pojedź na wycieczkę Piaseczyńską Koleją Wąskotorową

W niedzielę 11 marca zostaną zamknięte sklepy, ale nie Piaseczyńsko-Grójecka Kolej Wąskotorowa. Zapraszamy na pierwszą w tym sezonie niedzielną wycieczkę oraz ognisko na polanie w Runowie. Wycieczka koleją odbędzie się 11 marca 2018 roku o godzinie 11:00. Rezerwacja biletów przez stronę internetową www.kolejka-piaseczno.pl lub 607 155 188

SKLEPY ZAMKNIĘTE POJEDŹ NA WYCIECZKĘ PIASECZYŃSKĄ KOLEJĄ WĄSKOTOROWĄ