Informacje18 stycznia 2010, 00:00,

Polski Czerwony Krzyż - zbiórka krwi w Górze Kalwarii

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria poinformował na swojej stronie, że w najbliższą środę, 20 stycznia 2010 roku, przed Ratuszem Miejskim w Górze Kalwarii, odbędzie się zbiórka krwi organizowana przez Polski Czerwony Krzyż. Wszystkich zdrowych chętnych zapraszamy w godz. od 9:00 do 13:00 przed Ratusz (ul. Ratuszowa 1 w Górze Kalwarii). Przypominamy o potrzebie posiadania dowodu osobistego przy sobie.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Górza Kalwaria

Informacje19 stycznia 2010, 00:00,

MGOPS Piaseczno warsztaty dla rodziców - BEZ KLAPSA

Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie zaprasza na warsztaty umiejętności wychowawczych Bez klapsa. Jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice. Cykl składa się z 6 dwugodzinnych spotkań. Osoby zainteresowane proszone są o zapisy na konsultacje wstępne (tel. 22 750-33-08 Anna Knigawka i Maja Kuźmicz).

BEZ KLAPSA - JAK Z MI£OŚCI¡ I SZACUNKIEM WYZNACZAć DZIECKU GRANICE

Rozpoczęcie warsztatów w marcu 2010 roku. Oferowana jest opieka nad dziećmi podczas warsztatów. Zachęcamy do skorzystania z warsztatów "Bez klapsa".
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno