Informacje26 października 2016, 18:00,

Polska Obywatelska 2.0 w Piasecznie - spotkanie Obywatelskie Mazowsze


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


26 października 2016 roku o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie dotyczące problemów gmin powiatu piaseczyńskiego Obywatelskie Mazowsze. Spotkanie z udziałem: Borysa Budki, Krzysztof Brejzy, Romana Koseckiego, Joanny Frydrych. Miejsce: Starostwo Powiatowe przy ul. Chyliczkowskiej 14 w Piasecznie. Wstęp wolny. Odnośnie Gminy Lesznowola zagadnienia do rozmów przygotowało Koło PO R.P w Lesznowoli. Pamiętaliśmy o problemach większych jak reprywatyzacja KPGO w Mysiadle, budowa trasy Okęcie - węzeł Lesznowola czy problemy z dzikami oraz tych bardziej lokalnych jak brak sprawnej miejskiej komunikacji do Warszawy, brak świeckiego liceum, niedostatek żłobków i przedszkoli czy niebezpieczne skrzyżowania.

POLSKA OBYWATELSKA 2.0 W PIASECZNIE - SPOTKANIE OBYWATELSKIE MAZOWSZE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

W ostatnich miesiącach przedstawiciele Platformy Obywatelskiej odbyli dziesiątki spotkań z Polakami podczas regionalnych konwencji programowych, setki rozmów, w których padało tysiące pytań i odpowiedzi. Później dużą konwencją w Gdańsku Platforma podsumowała wielotygodniową pracę przyjmując deklarację programową - bit.ly/deklaracjaprogramowa. Skrót konwencji - bit.ly/konwencjagdansk. Obecnie Platforma Obywatelska inauguruje cykl: Spotkania Obywatelskie, podczas których będzie konsultowała swój program z wyborcami - spotkania docelowo odbędą się w całej Polsce. Na początek ponad 50 parlamentarzystów Platformy odwiedzi Mazowsze. Konsultacje programowe odbędą się w najbliższą środę, 26 października w 17 miastach województwa o godzinie 18:00.

POLSKA OBYWATELSKA 2.0 W PIASECZNIE - SPOTKANIE OBYWATELSKIE MAZOWSZE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje26 października 2016, 10:00,

Zamknięcie przejazdów kolejowych na linii kolejowej nr 8


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Trakcja PRKil S.A. informuje, że w związku z modernizacją linii kolejowej nr 8 od dnia 26.10.2016 r. od godz. 10.00 zamknięte zostaną przejazdy kolejowe Żabieniec-Jesówka oraz Orężna-Jana Pawła II. Przewidywany termin zamknięcia do 04.11.2016 r.

ZAMKNIĘCIE PRZEJAZDÓW KOLEJOWYCH NA LINII KOLEJOWEJ NR 8

ZAMKNIĘCIE PRZEJAZDÓW KOLEJOWYCH NA LINII KOLEJOWEJ NR 8

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie