Informacje2 marca 2019, 10:00,

Polscy artyści: kropki, kropeczki Georgesa Seurata w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


2 marca 2019 roku o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie w ramach cyklu Sztuczki ze sztuką – polscy artyści: kropki, kropeczki Georgesa Seurata - francuski malarz XIX wieku jest twórcą techniki malarskiej zwanej pointylizmem. Polega ona na nakładaniu obok siebie drobnych plamek barwnych, które zlewając się w oku widza dają efekt nieuchwytności światła. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 6-12 lat. Cena 10 zł. Zapisy: tradycja@kulturalni.pl lub 22 756-76-00 wew. 17. Spotkanie odbędzie się w Przystanku Kultura przy pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Serdecznie zapraszamy.

Polscy artyści: kropki, kropeczki Georgesa Seurata w Piasecznie

“Sztuczki ze sztuką” to cykl zajęć dla dzieci w wieku 6-12 lat, podczas których przybliżamy zagadnienia związane ze sztuką. Na spotkaniach dzieci poznają tajemnice artystycznych pracowni, pory roku ukryte w dziełach sztuki, odkrywają świat niezwykłych malarzy, rzeźbiarzy i architektów.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 marca 2019, 19:31,

Kalendarium wydarzeń Centrum Kultury Piaseczno w marcu 2019


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Marzec wypełniony jest po brzegi kulturą. Warto zapoznać się z kalendarium wydarzeń Centrum Kultury Piaseczno, które zostało przygotowane na marzec 2019 roku. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kliknij na plakat, aby go powiększyć:

KALENDARIUM WYDARZEŃ CENTRUM KULTURY PIASECZNO

Kalendarium marzec 2019 do pobrania (pdf)

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie