Informacje15 listopada 2017, 10:53,

Policjanci zakręcili ulatniający się gaz i wezwali pomoc


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Do nietypowej interwencji doszło wczoraj przed południem. Do Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie zadzwoniła kobieta, lecz nie potrafiła ona dokładnie sformułować żadnej prośby. Jej stan zaniepokoił policjantów służby dyżurnej, którzy kierując się zawodową czujnością natychmiast w to miejsce wysłali najbliższą załogę. Okazało się, że w mieszkaniu czteropiętrowego bloku ulatniał się gaz. Policjanci odcięli dopływ gazu, wezwali straż oraz pogotowie dla 83-letniej kobiety.

POLICJANCI ZAKRĘCILI ULATNIAJĄCY SIĘ GAZ I WEZWALI POMOC

Przybyła na miejsce załoga w składzie st.asp. Rafał Makulski oraz st. sierż. Mariusz Wilewski natychmiast wyczuła, że mimo bezwonności na klatce czteropiętrowego bloku mają do czynienia z ulatniającym się gazem.

Na szczęście drzwi do wytypowanego mieszkania były otwarte. Wewnątrz znajdowała się starsza kobieta mająca już wyraźne problemy z oddychaniem. Policjanci zauważyli, że jeden z kurków kuchenki gazowej jest przekręcony lecz na „odwrót” i do pomieszczenia wydostawał się gaz. Policjanci natychmiast zakręcili dopływ gazu do kuchenki, a w pomieszczeniach pootwierali wszystkie okna. Na miejsce wezwane zostało pogotowie ratunkowe i Straż Pożarna.

83- letnia kobieta trafiła do jednego ze szpitali, już wiemy, że jej życiu w tej chwili nic nie zagraża. „Pomagamy i chronimy” to nie tylko motto naszej służby! Każdego dnia jesteśmy gotowi nieść pomoc ludziom w potrzebie.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje15 listopada 2017, 15:05,

Sukces naszych zawodników na Mistrzostwach Świata Seniorów w Kickboxingu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

4 medale przywieźli nasi zawodnicy z Mistrzostw Świata Seniorów w Kickboxingu, które w dniach 4-11 Listopada, odbyły się w Budapeszcie. Najlepiej wypadła Paulina Jarzmik, która obroniła 2 tytuły Mistrza Świata (LC i KL kat.-60kg) wywalczone przed dwoma laty w Dublinie. Paulina potwierdziła tym samym, że jest najlepszą zawodniczką na Świecie w tej kategorii wagowej w ciągłych formułach planszowych. Tytułem Mistrza Świata może cieszyć się wreszcie Łukasz Wichowski, który nie dał cienia szans swoim przeciwnikom w formule light contact kat. wag. -84kg. Lata ciężkich treningów i talent tego zawodnika znalazły swoje zwieńczenie właśnie na tych zawodach. Tytułem v-ce Mistrzyni Świata musi zadowolić Dorota Godzina.

SUKCES NASZYCH ZAWODNIKÓW NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA SENIORÓW W KICKBOXINGU

Dorota mimo świetnej postawy nie zdołała pokonać zawodniczki gospodarzy w finale kick light w kat. wag. -55kg. Był to dla niej pożegnalnych start w zawodach w Kickboxingu. Na szczęście Dorota nie rozstaje się ze sportem i już jako trener będzie nadal wspierać i uczyć kolejne pokolenia Kickboxerów. Szczęście nie dopisało dwójce naszych pozostałych reprezentantów. Joanna Różańska K-1 kat.-60kg i Tomasz Kurzeja PF kat.-74kg. mimo dobrego występu nie awansowali do strefy medalowej.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie