Informacje11 grudnia 2016, 17:23,

Policjanci publikują wizerunek podejrzewanych o kradzież pieniędzy z sejfu

Policjanci z komisariatu w Konstancinie-Jeziornie publikują wizerunek dwóch mężczyzn, którzy w dniu 3 grudnia br., weszli do sklepu przy ulicy Pułaskiego i ze sklepowego sejfu skradli znaczną ilość gotówki. Wszystkie osoby mogące pomóc w ich identyfikacji lub miejscu ich przebywania prosimy o pilny kontakt z komisariatem policji w Konstancinie-Jeziornie tel. 22 60 45 861.

POLICJANCI PUBLIKUJĄ WIZERUNEK PODEJRZEWANYCH O KRADZIEŻ PIENIĘDZY Z SEJFU

Jak wynika z policyjnych ustaleń w dniu 3 grudnia tego roku po godzinie 15.00 do sklepu znajdujące się w przy ulicy Pułaskiego 20F w Konstancinie-Jeziornie weszło dwóch mężczyzn w wieku około 30- 35 lat ubranych w stroje sportowe.

POLICJANCI PUBLIKUJĄ WIZERUNEK PODEJRZEWANYCH O KRADZIEŻ PIENIĘDZY Z SEJFU

Jeden z mężczyzn skupił na sobie uwagę personelu prosząc między innymi o pomoc w wyborze alkoholu, natomiast drugi z mężczyzn, dobrze zbudowany, ubrany na ciemno z czapką z daszkiem wszedł na zaplecze i ze sklepowego sejfu skradł znaczną ilość gotówki.

Przeczytaj też: Plantacja 'marihuany' w Lesznowoli? Tak - już zlikwidowana

POLICJANCI PUBLIKUJĄ WIZERUNEK PODEJRZEWANYCH O KRADZIEŻ PIENIĘDZY Z SEJFU

Obaj mężczyźni opuścili sklep i udali się w nieznanym kierunku. Policjanci z Konstancina-Jeziorny publikując ich wizerunek zwracają się do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub znają ich aktualne miejsce pobytu o pilny kontakt z komisariatem Policji w Konstancinie-Jeziornie pod numerem telefonu 22 60 45 861 lub z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Informacje15 grudnia 2016, 20:00,

Koncert Spotkanie z muzyką Breakout

15 grudnia 2016 roku w godzinach 20:00 - 22:00 odbędzie się koncert pn.: Spotkanie z muzyką Breakout, podczas którego wystąpi zespół DEKADA (grupa rockowa grająca covery zespołu Breakout). Miejsce: Piaseczno ul. Jana Pawła II 10, 8 Ball Club. Wstęp wolny.

KONCERT SPOTKANIE Z MUZYKĄ BREAKOUT