Informacje25 marca 2016, 06:00,

Policja poszukuje tego mężczyzny

Policjanci z wydziału dochodzeniowo - śledczego ujawniają wizerunek mężczyzny podejrzewanego dokonanie włamania do zaparkowanej w garażu podziemnym toyoty corolli. Osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości prezentowanego na zdjęciach mężczyzny proszone są o kontakt z policją.

POLICJA POSZUKUJE TEGO MĘŻCZYZNY

Do zdarzenia doszło w nocy 16 marca br., w Piasecznie przy ulicy Energetycznej. Do podziemnego garażu wszedł przedstawiany na zdjęciach mężczyzna, który jest podejrzewany o dokonanie włamania do zaparkowanej tam toyoty corolli. Z pojazdu skradziono między innymi dokumenty, sprzęt elektroniczny i ubrania.

Policjanci nie wykluczają, że ten sam mężczyzna może być odpowiedzialny za inne podobne przestępstwa i wykroczenia, jakie miały miejsce w ostatnim czasie na terenie Piaseczna.

POLICJA POSZUKUJE TEGO MĘŻCZYZNY

Wszystkie osoby rozpoznające lub mogące pomóc w ustaleniu tożsamości i miejsca przebywania tego mężczyzny, proszone są o kontakt z wydziałem dochodzeniowo- śledczym Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod numerem Tel. 22 60 211 lub całodobowo z oficerem dyżurnym Komendy w Piasecznie pod numerem tel. (22) 756-70-18; (22) 60-45-213.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Informacje1 kwietnia 2016, 11:00,

Dom ZOŚKI łączy pokolenia - rocznica Akcji Pod Arsenałem

1 kwietnia 2016 roku o godz. 11.00 odbędą się obchody rocznicy Akcji Pod Arsenałem, w ramach których odbędzie się koncert Dom ZOŚKI łączy pokolenia. Program artystyczny przygotowany przez uczniów klas IV-VI Szkoły Podstawowej nr 2 im. Ewy Krauze. Wiersze Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, pieśni powstańcze, gawęda o Szarych Szeregach przygotowana przez członków Grupy Historycznej „Zgrupowanie Radosław”, gra miejska. Miejsce: Sala Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49