Informacje29 stycznia 2018, 10:34,

Policja poszukuje sprawcy zniszczenia dworca PKP Piaseczno

Dotychczasowe ustalenie nie doprowadziły do ustalenia tożsamości wandala i dwóch towarzyszących mu osób, które 22 grudnia ubiegłego roku filmowały przebieg niszczenia odnowionego dworca PKP w Piasecznie. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu tych osób prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie.

POLICJA POSZUKUJE SPRAWCY ZNISZCZENIA DWORCA PKP PIASECZNO

22 grudnia 2017 roku po północy doszło do zniszczenia ścian elewacji odnowionego dworca PKP w Piasecznie. Napisy i rysunki zostały naniesione w kilku miejscach. Zostały między innymi zamalowane szklane drzwi i ściana od strony zejścia na perony, Pomazano też tablice informacyjne na peronach, windy oraz najniżej położoną część dworca.

POLICJA POSZUKUJE SPRAWCY ZNISZCZENIA DWORCA PKP PIASECZNO

Prowadzone w tej sprawie czynności nie doprowadziły do ustalenia tożsamości trzech osób, których wizerunek publikują policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego z Piaseczna.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

POLICJA POSZUKUJE SPRAWCY ZNISZCZENIA DWORCA PKP PIASECZNO

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu tożsamości lub miejsca pobytu tych osób prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Piasecznie tel. 22 60 45 213. Informacje można kierować również drogą mailową : oficer.prasowy.piaseczno@ksp.policja.gov.pl

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie
więcej zdjęć: kpppiaseczno.policja.waw.pl

POSZUKUJEMY SPRAWCY ZNISZCZENIA DWORCA PKP I OSÓB, KTÓRE REJESTROWAŁY TO ZAJŚCIE

wątek na forum mieszkańców: zniszczony budynek dworca PKP Piaseczno

Informacje29 stycznia 2018, 19:37,

Przystanek Zalesie nr 95 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

PRZYSTANEK ZALESIE NR 95 - GAZETA SOŁECKA ZALESIE GÓRNE

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-95.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.