Informacje18 lipca 2017, 17:10,

Policja apelujemy o ostrożność podczas przejazdu przez tory kolejowe


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Przed godziną 9.00 na przejeździe kolejowym w miejscowości Ustanów doszło do zderzenia pociągu z samochodem osobowym, którego kierująca najprawdopodobniej zlekceważyła znaki i zasady bezpieczeństwa obowiązujące w tym miejscu. Niestety to już trzecie w tym roku takie zdarzenie na terenie powiatu piaseczyńskiego. Policjanci ponownie zwracają się z apelem do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na przejazdach kolejowych!

POLICJA APELUJEMY O OSTROŻNOŚĆ PODCZAS PRZEJAZDU PRZEZ TORY KOLEJOWE

Najprawdopodobniej brak dostatecznej uwagi i niezachowanie wymaganej ostrożności doprowadziło do zderzenia seata z pociągiem na przejeździe kolejowym w miejscowości Ustanów w powiecie piaseczyńskim.

Z zebranych przez policjantów informacji wynika, że 34- letnia kobieta siedząca za kierownicą seata na tory wjechała tuż przed nadjeżdżający pociąg relacji Warszawa- Kraków.

Mieszkanka Kutna może mówić o dużym szczęściu, jej obrażenia okazały się niegroźne, mimo że pociąg przeciągnął jej samochód kilkanaście metrów, który następnie spadł z nasypu kolejowego.

Kobieta została już ukarana mandatem karnym, lecz opóźnienie tego jak i innych pociągów na trasie do Krakowa czy Skarżyska Kamiennej są wielogodzinne.

Niestety to w ostatnim czasie już trzecie zdarzenie drogowe, które miało miejsce na przejeździe kolejowym w naszym powiecie.

Policjanci ponownie apelują do wszystkich kierowców i pieszych przekraczających torowiska, by robiono to wyłącznie w miejscach wyznaczonych i zgodnie z przepisami.

Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie

Przeczytaj też: Plantacja 'marihuany' w Lesznowoli? Tak - już zlikwidowana

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje20 lipca 2017, 08:00,

Wakacyjne zajęcia o Minionkach w Bibliotece Publicznej w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

20 lipca 2017 roku o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie z Minionkami w Powiatowej Bibliotece Publicznej w w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej 12. Zapisy na zajęcia pod numerem telefonu (22) 756 79 11 oraz pod adresem e-mail wypozyczalnia@pbp-piaseczno.eu  

WAKACYJNE ZAJĘCIA O MINIONKACH W BIBLIOTECE W PIASECZNIE


Program spotkania:
- wykonywanie Minionków
- czytanie książeczki "Niech żyje Król Bob!"
- historia powstania Minionków
- Gry oraz zabawy na świeżym powietrzu.
Zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie