Informacje28 kwietnia 2017, 07:45,

Pół żartem, pół serio - Filharmonia Narodowa dla dzieci w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


28 kwietnia 2017 roku o godz. 9:45 zapraszamy na spotkanie w ramach Filharmonii Narodowej dla dzieci nt.: Pół żartem, pół serio. Miejsce: Dom Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Wstęp: 8 zł. Godzina rozpoczęcia koncertu - 9.45, 10.45, 11.45. Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na cykl koncertów Filharmonii Narodowej w sezonie 2016/2017. Od wielu lat, wspólnie z Filharmonią Narodową w Warszawie organizujemy koncerty edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz dla klas 0-III. Koncerty prowadzi Pani Malina Sarnowska mająca doskonały kontakt z dziećmi, a wśród artystów znajdują się znani soliści, oraz utalentowani wykonawcy.

PÓŁ ŻARTEM, PÓŁ SERIO - FILHARMONIA NARODOWA DLA DZIECI W PIASECZNIE

TYM RAZEM BĘDZIEMY SIĘ BAWIĆ NA KONCERCIE - PÓŁ ŻARTEM, PÓŁ SERIO W planowanym, jak co roku, koncercie z muzyką wokalną, młodzi śpiewacy otworzą przed słuchaczami bramy teatru muzycznego. Tym razem na szkolnych estradach prym będą wiodły operetka i musical – gatunki sceniczne utrzymane w konwencji „pół żartem, pół serio”, mające lżejszy charakter i służące rozrywce. Nawet o rzeczach ważnych mówi się w nich nie na poważnie, ale w sposób pobłażliwy, dowcipny, z przymrużeniem oka. W programie znajdą się ulubione, urzekające powabem melodii arie i duety, które mimo upływu czasu nie tracą swojego muzycznego blasku. Wizyta w teatrze muzycznym czeka również dzieci. Powita je tam piękny śpiew i barwny korowód postaci, które opowiedząo swoich radościach,marzeniachi przygodach.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

PÓŁ ŻARTEM, PÓŁ SERIO - FILHARMONIA NARODOWA DLA DZIECI W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje28 kwietnia 2017, 16:00,

Festiwal O!Pla - O! Polska Animacja ponownie w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

28 kwietnia 2017 roku ponownie witamy Festiwal Polskiej Animacji O!Pla w Tarczynie. W programie: Konkurs Główny z głosowaniem widzów na najlepszy wideoklip: ANIMOWANY WIDEOKLIP – piątek 28. kwietnia godz. 18:00 – wstęp wolny. Konkurs Teraz Dzieci Mają Głos – kategorie: przedszkolna oraz wczesnoszkolna.

FESTIWAL O!PLA - O! POLSKA ANIMACJA PONOWNIE W TARCZYNIE

Dzieci po obejrzeniu bloku filmowego, zawierającego kilka animowanych bajek, zagłosują na te, które im się najbardziej podobały.

Zapraszamy do rezerwowania terminów projekcji dla zorganizowanych grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Seanse będą się odbywały w kwietniu po wcześniejszym uzgodnieniu. Tel. 22 715.79.62. www.polskaanimacja.pl

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie