Informacje11 lipca 2007, 00:00,

Pokaz wyrobów zdrowotnych kolekcji Gorbina w Piasecznie

Firma Biona z Katowic zaprasza serdecznie na pokaz promocyjny własnej kolekcji Gorbina, wyrobów zdrowotnych z gorczycą, wytwarzających naturalne biopole oraz urządzenia do masażu leczniczego. Prezentacja firmy odbędzie się w najbliższy czwartek 12 lipca 2007 roku, o godzinie 18:00 w Pensjonacie U Joanny. Pensjonat znajduje się przy ulicy Czajewicza 30, Piaseczno. Więcej informacji o hotelu i jego lokalizacji przeczytacie na stronie: www.hotel-piaseczno.pl

Pokaz wyrobów zdrowotnych kolekcji Gorbina w Piasecznie

Każda para małżeńska, która zaszczyci organizatorów pokazu swoją obecnością otrzyma wentylator stojący (rewelacyjne rozwiązanie na nadchodzące upalne dni). Informacja o pokazie pochodzi z zaproszenia, które zostało rozprowadzone po Piasecznie. Podczas pokazu będą prezentowane produkty firmy z kolekcji Gorbina oraz urządzenia do masażu leczniczego, z którymi możecie zapoznać się na stronie firmy: www.biona.pl

Wyroby z kolekcji Gorbina wykonane są z wysokogatunkowej wełny, specjalnie selekcjonowanej i poddanej wyjątkowo ostrej kontroli jakości. W skład kolekcji wchodzi m.in. kołdra, poduszka, oraz materac gorczycowy, połączenie naturalnej owczej wełny wraz z właściwościami leczniczymi gorczycy pozwala nie tylko na zdrowy i spokojny sen, lecz także na zwalczanie wielu chorób cywilizacyjnych takich jak nadciśnienie, częste migreny, choroby układu kostnego, regulując przy tym pracę narządów wewnętrznych człowieka. Urządzenia do masażu leczniczego, jakie w swojej ofercie posiada firma to: materac masujący, masażer ręczny, masażer stóp, oraz fotel masujący.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje11 lipca 2007, 00:00,

Turniej piłki nożnej o Puchar Lata Gminy Tarczyn

W najbliższą niedzielę, czyli 15 lipca 2007 roku, od godziny 10:00, na boisku w Pracach Małych odbędzie się IV Turniej o Puchar Lata Gminy Tarczyn. Turniej organizuje ULKS Grom Prace Małe, pod patronatem Burmistrza Tarczyna. Podczas turnieju piłki nożnej gwarantowane są emocje sportowe pod okiem profesjonalnych arbitrów oraz zaplecze gastronomiczne. W turnieju piłki nożnej zobaczymy zespoły: Grom Prace Małe, Oldboje Prace Małe, Płomień Kotorydz, Tarpan Tarczyn.

Informacja została napisana na podstawie newsa na oficjalnej stronie Gminy Tarczyn www.tarczyn.pl Serdecznie zapraszamy na turniej piłki nożnej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Tarczyn
Tematy:Tarczyn