Informacje22 marca 2007, 00:00,

Pokaz Stołów i Tradycji Wielkanocnych - II edycja

Pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego i Kuriera Południowego odbędzie się II edycja Pokazu Stołów Wielkanocnych i Tradycji Wielkanocnych w Górze Kalwarii. W programie prezentacja stołów połączona z degustacją, pokazy twórców ludowych oraz występy regionalnych zespołów.

Urząd Miasta i Gminy oraz Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii zapraszają do Zespołu Szkół Ogólnokształcących przy ul. ks. Sajny 16 w niedzielę 25 marca 2007 roku od godziny 14:00.
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje22 marca 2007, 00:00,

W Górze Kalwarii pomagają w wypełnianiu PIT'u

Gminne Centrum Informacji w Górze Kalwarii przy ul. Batorego 13a pomoże potrzebującym rozliczyć się z Fiskusem za rok 2006. Jeżeli masz problem z wypełnieniem PIT'u, to powinieneś pójść do Centrum Informacji w Górze Kalwarii: 26 marca 2007 roku, w godzinach 16:00 - 19:00.

Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (022) 727 48 76 lub pocztą elektroniczną: gci@gorakalwaria.pl