Informacje8 marca 2016, 19:15,

Pokaz prac Anny Kawala-Konik - Klub Fotograficzny w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


8 marca 2016 roku odbędzie się spotkanie Klubu Fotograficznego w Piasecznie, podczas którego o godz. 19.15 odbędzie się pokaz prac Anny Kawala-Konik pt.: Fotografia dynamiczna. Miejsce: Przystanek Kultura Plac Piłsudskiego 9, Piaseczno. Zapraszamy!

POKAZ PRAC ANNY KAWALA-KONIK - KLUB FOTOGRAFICZNY W PIASECZNIE

Pierwszym gościem Klubu Fotograficznego będzie Anna Kawala-Konik ~ z wykształcenia plastyk, grafik komputerowy, fotografik preferujący fotografię sportową. Od zawsze freelancer w każdej z tych dziedzin. Uczyła się fotografii sportowej m.in. podczas zawodów motorowych, rajdów, off roadu, zawodów enduro... W 2010 roku znalazła się na Kubalonce w czasie Mistrzostw Europy Wyścigów Psich Zaprzęgów, co przerodziło się w prawdziwą fascynację tym sportem. Szybko stworzyła własny zaprzęg złożony z Eurodogów, niezwykle szybkich psów zaprzęgowych, i jest czynnym maszerem, a aparat fotograficzny stał się narzędziem tworzenia wielu znakomitych fotografii opisujących wyścigi zaprzęgów w Norwegii, Finlandii, Rosji, Szwajcarii, Niemczech, Włoszech, Czechach, Słowacji, Polsce. Od 2012 roku na stałe związana z jednym z czterech największych Europejskich Wyścigów Średniodystansowych Border Rush w polskich Jakuszycach. Publikowała w branżowych, i nie tylko, pismach, jej fotografia znalazła się na okładce prestiżowego alaskańskiego " Musher Magazine". O sobie mówi tak - W moim życiu raczej jest tak, że ludzie i sytuacje same mnie znajdują, nie ja ich szukam, jeśli kogoś inspiruję moją fotografią, jeśli daje to nowe spojrzenie... wystarczy Przede mną jeszcze trochę marzeń i wyzwań:- alaskański IDITAROD, YUKON QEST, czy " NADIEŻDA na Czukotce, syberyjska " BERINGA" ... Zapraszamy!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje8 marca 2016, 18:00,

DZIEŃ KOBIET W KONSTANCINIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 marca 2016 roku o godz. 18:00 Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych oraz Konstanciński Dom Kultury zapraszają do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. W programie coś dla ciała, umysłu i urody. Miejsce: KDK Hugonówka. Wstęp wolny.

DZIEŃ KOBIET W KONSTANCINIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie