Informacje5 maja 2015, 18:30,

Pokaz filmu Nad morzem na Pedagogicznej Akademii Filmowej

5 maja 2015 roku o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie Pedagogicznej Akademii Filmowej. Podczas spotkania odbędzie się pokaz filmu pt. Nad morzem (Alamar) reż. Pedro González - Rubio. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Pedagogiczna Akademia Filmowa to inicjatywa, która powstała wśród uczestników spotkania dotyczącego edukacji.

Pokaz filmu Nad morzem na Pedagogicznej Akademii Filmowej w Piasecznie

Nad morzem (Alamar) reż. Pedro González - Rubio, Meksyk 2009, 73 min. Natan jest synem Meksykanina i Włoszki, którzy decydują się na rozwód. Nim jednak do tego dojdzie, ojciec zabiera Natana w podróż łodzią do unikalnej rafy koralowej Banco Chinchorro. Ten przepiekny zakątek w Meksyku okazuje się być nie tylko idealnym miejscem wypoczynku, lecz także miejscem, gdzie dokona się doskonała lekcja pozytywnego i troskliwego ojcostwa.

Pokaz filmu Nad morzem na Pedagogicznej Akademii Filmowej

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=10865
Informacje8 maja 2015, 19:00,

Koncert chóru Quasi Coro

8 maja 2015 roku o godz. 19.00 zapraszamy na koncert jubileuszowy lokalnego chóru Quasi Coro do sali Domu Kultury w Piasecznie przy Kościuszki 49. Wstęp wolny. Quasi Coro to lokalna grupa wokalna pod dyrekcją Marty Jędrzejczyk. Tworzą ją ludzie po trzydziestce, którzy kochają śpiew i zabawę i twórcze spędzanie czasu. W repertuarze zespołu znajdują się kolędy różnych stron świata, pieśni gospel, standardy jazzowe oraz klasyczne pieśni. Chór najlepiej czuje się w dobrze zaaranżowanych utworach rozrywkowych.

Koncert chóru Quasi Coro

Redakcja, 16 lipca 2019