Informacje3 marca 2015, 18:30,

Pokaz filmu GRA na Pedagogicznej Akademii Filmowej w Piasecznie

3 marca 2015 roku o godz. 18.30 odbędzie się spotkanie Pedagogicznej Akademii Filmowej. Podczas spotkania odbędzie się pokaz filmu pt. Gra. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Pedagogiczna Akademia Filmowa to inicjatywa, która powstała wśród uczestników spotkania dotyczącego edukacji.

PAF - Pedagogiczna Akademia Filmowa w Piasecznie

Gra (Play), reż. Ruben Östlund, Szwecja 2011, 118 min Inspiracją dla filmu były prawdziwe zdarzenia. Parę lat temu w Göteborgu grupa nastoletnich ciemnoskórych chłopców okradała dzieci, stosując wobec nich przemoc psychiczną. Obrazując współczesne szwedzkie społeczeństwo klasowe, reżyser chciał wywołać debatę nie tylko na temat rasizmu, ale również agresji, przemocy nieletnich i ich zachowania w grupie.