Informacje3 kwietnia 2016, 08:00,

Pointfighting Elite Cup Alfa Aktiv Edition Piaseczno Open 2016

3 kwietnia 2016 roku w Piasecznie odbędzie się pierwszy turniej z cyklu Pointfighting Elite Cup Alfa Aktiv Edition Piaseczno Open 2016. W rywalizacji będą brały udział dzieci najmłodsze, walcząc w turnieju na piankowe pałki. Kadeci młodsi i starsi, zmierzą się w pointfightingu i light cotact. Zawody odbywają się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno.

POINTFIGHTING ELITE CUP ALFA AKTIV EDITION PIASECZNO OPEN 2016

W tym roku pierwszy raz przy okazji zawodów odbędzie się seniorski turniej: POINTFIGHTING ELITE CUP - ALFA-AKTIV EDITION, w którym zobaczymy najlepszych Polskich pointfighterów w walce o puchar dla najlepszego zawodnika. Jest to pierwszy taki turniej w Polsce, w którym kickboxerzy rywalizują w pointfightingu, bez podziału na kategorie wagowe. W turnieju weźmie udział 8 mężczyzn i 4 kobiety, w walce kobiet zobaczymy Dorotę Godzinę w pożegnalnym starcie w formule pointfighting. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic na turniej, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji , wstęp na zawody jest bezpłatny.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Pointfighting Elite Cup Alfa Aktiv Edition w Piasecznie

Do rywalizacji o miano najlepszej pointfighterki w Polsce bez podziału na kategorie wagowe przystąpią:
1. Dorota Godzina - była Mistrzyni Europy point, wielokrotna MP
2. Malwina Strzelecka - aktualna Mistrzyni Polski
3. Agnieszka Smolak - v-ce Mistrzyni Polski
4. Julia Bonder - Mistrzyni Polski jun.

Pointfighting Elite Cup Alfa Aktiv Edition w Piasecznie

Losowanie walk odbędzie się 1 kwietnia w siedzibie PZK-b.W turnieju ze względu na to, iż pierwsza edycja odbywa się w Piasecznie zdecydowała się wystąpić Dorota Godzina dla której będzie to pożegnalny start w tej formule.

Pointfighting Elite Cup Alfa Aktiv Edition w Piasecznie

W turnieju męskim Pointfighting Elite Cup walczą:
1. Bartosz Baczyński - medalista Mistrzostw Świata 63 kg
2. Rafał Karcz - Mistrz Polski 57 kg
3. Dominik Kotowski - Mistrz Polski 84 kg
4. Łukasz Świderski - Mistrz Polski plus 94 kg
5. Daniel Grzyb - Mistrz Polski 69 kg
6. Rafał Adamczyk - medalista MP 89 kg
7. Paweł Zdun - Mistrz Polski jun 63 kg
8. Tomasz Kurzeja Mistrz Polski 74 kg

POINTFIGHTING ELITE CUP ALFA AKTIV EDITION PIASECZNO OPEN 2016

Informacje29 marca 2016, 09:15,

Operacja Basi Bagorro Klinika Ortopedyczna w Aschau Niemcy - potrzebna pilna pomoc

Kochani! Jesteśmy z Basią w klinice ortopedii dziecięcej w Aschau w Niemczech. Po nieudanej operacji ortopedycznej w Polsce, w czasie której doszło do złamania nogi, Basia bardzo cierpiała zarówno z powodu nasilającego się bólu zwichniętego biodra jak i złamania oraz dodatkowego dyskomfortu z powodu gipsu na całej nodze. Ponieważ gips był błędnie założony a noga źle ustawiona, dodatkowo była konieczność dwukrotnej zmiany gipsu i poprawienia ustawienia nogi. Basia musiała zacząć brać duże dawki tramalu, gdyż ból biodra był już nie do wytrzymania. Z powodu tak rażących błędów ze strony polskich lekarzy przyjechałyśmy z Basią na konsultacje do tutejszej kliniki. Po konsultacjach profesor stwierdził, że Basia wymaga natychmiastowej operacji, po której wreszcie ma szanse na życie bez bólu, a także usiąść ponownie na wózku i co najważniejsze być pionizowana. Operacja odbyła się 22 marca we wtorek.

Przeczytaj też: Poznaj sploty piaseczyńskich historii

Po operacji konieczne będzie wykonanie specjalnych ortez na biodro i nogi. Jest tylko małe ale... pieniądze! Bardzo potrzebuję Waszej pomocy i proszę o nią z całego serca. Łączny koszt operacji, badań, ortez a także 3-tygodniowego pobytu wyniesie ok. 22 tys. Euro, czyli przeszło 94 500 zł !!! Wiem, że koszt jest ogromny, ale nikt w Polsce nie zaproponował takich rozwiązań jak tutaj, a poza tym dopuszczono się błędów, które doprowadziły Basię do pogorszenia stanu jej zdrowia.

Basia jest podopieczną Stowarzyszenia TO MA SENS w Warszawie. Wpłat można dokonywać bezpośrednio na subkonto Basi w TO MA SENS:
tytuł przelewu: OPERACJA BASI

Konto walutowe, w EUR: 23 1090 1694 0000 0001 1402 9262
Swift kod (BIC): WBKPPLPPIBAN: PL 23109016940000000114029262
Tytuł przelewu: operacja Basi Bagorro

Więcej informacji o akcji i możliwość wpłat, jest również przez stronę:https://zrzutka.pl/operacja-basi-bagorro-klinika-ortopedyczna-w-aschau-niemcy-potrzebna-pilna-pomoc

Link do strony Basi: https://www.facebook.com/basiabagorro/?fref=ts lub www.basiabagorro.pl