Informacje3 kwietnia 2016, 08:00,

Pointfighting Elite Cup Alfa Aktiv Edition Piaseczno Open 2016

3 kwietnia 2016 roku w Piasecznie odbędzie się pierwszy turniej z cyklu Pointfighting Elite Cup Alfa Aktiv Edition Piaseczno Open 2016. W rywalizacji będą brały udział dzieci najmłodsze, walcząc w turnieju na piankowe pałki. Kadeci młodsi i starsi, zmierzą się w pointfightingu i light cotact. Zawody odbywają się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno.

POINTFIGHTING ELITE CUP ALFA AKTIV EDITION PIASECZNO OPEN 2016

W tym roku pierwszy raz przy okazji zawodów odbędzie się seniorski turniej: POINTFIGHTING ELITE CUP - ALFA-AKTIV EDITION, w którym zobaczymy najlepszych Polskich pointfighterów w walce o puchar dla najlepszego zawodnika. Jest to pierwszy taki turniej w Polsce, w którym kickboxerzy rywalizują w pointfightingu, bez podziału na kategorie wagowe. W turnieju weźmie udział 8 mężczyzn i 4 kobiety, w walce kobiet zobaczymy Dorotę Godzinę w pożegnalnym starcie w formule pointfighting. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic na turniej, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji , wstęp na zawody jest bezpłatny.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Pointfighting Elite Cup Alfa Aktiv Edition w Piasecznie

Do rywalizacji o miano najlepszej pointfighterki w Polsce bez podziału na kategorie wagowe przystąpią:
1. Dorota Godzina - była Mistrzyni Europy point, wielokrotna MP
2. Malwina Strzelecka - aktualna Mistrzyni Polski
3. Agnieszka Smolak - v-ce Mistrzyni Polski
4. Julia Bonder - Mistrzyni Polski jun.

Pointfighting Elite Cup Alfa Aktiv Edition w Piasecznie

Losowanie walk odbędzie się 1 kwietnia w siedzibie PZK-b.W turnieju ze względu na to, iż pierwsza edycja odbywa się w Piasecznie zdecydowała się wystąpić Dorota Godzina dla której będzie to pożegnalny start w tej formule.

Pointfighting Elite Cup Alfa Aktiv Edition w Piasecznie

W turnieju męskim Pointfighting Elite Cup walczą:
1. Bartosz Baczyński - medalista Mistrzostw Świata 63 kg
2. Rafał Karcz - Mistrz Polski 57 kg
3. Dominik Kotowski - Mistrz Polski 84 kg
4. Łukasz Świderski - Mistrz Polski plus 94 kg
5. Daniel Grzyb - Mistrz Polski 69 kg
6. Rafał Adamczyk - medalista MP 89 kg
7. Paweł Zdun - Mistrz Polski jun 63 kg
8. Tomasz Kurzeja Mistrz Polski 74 kg

POINTFIGHTING ELITE CUP ALFA AKTIV EDITION PIASECZNO OPEN 2016

Informacje22 kwietnia 2016, 20:00,

Tomek Lipiński zagra w Piasecznie

Tomek Lipiński legenda polskiego rocka i punk rocka, zagra w Piasecznie 22 kwietnia 2016 roku o godz. 20.00 w sali Domu Kultury. Bilety w cenie 30 zł będą w sprzedaży od 1 kwietnia (pierwszego dnia sprzedaży tylko w kasie Domu Kultury, ul. Kościuszki 49, w godz. 17.00 - 20.00). Koncert organizowany jest w sali Domu Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49.

TOMEK LIPIŃSKI ZAGRA W PIASECZNIE

Tomek Lipiński był współzałożycielem i liderem zespołów Tilt, Brygada Kryzys, Fotoness. W latach '80 współpracował przez pewien czas z zespołem Izrael. Praca ta zaowocowała płytą „Biada, biada, biada”. Tomek Lipiński występował na słynnym jarocińskim festiwalu, po raz pierwszy z zespołem Tilt (1986 r.), a później z Brygadą Kryzys (1993 r.).

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Lipiński znany jest również jako autor ścieżek dźwiękowych do polskich produkcji filmowych, m.in. „Psy2”, „Słodko gorzki” oraz „Reich”. W 2015 roku, po dwudziestoletniej przerwie wydał płytę pt. „To czego pragniesz”. Koncert będzie powrotem do przeszłości i przypomnieniem starych i wszystkim dobrze znanych utworów Tilt i Brygady Kryzys, ale będzie to też okazja do poznania nowej płyty – „To czego pragniesz”. Tomkowi Lipińskiemu towarzyszyć będzie zespół składający się ze znakomitych muzyków. Zagrają Maciej Dłużniewski - gitara, Piotr Leniewicz - bas, Karol Ludew - perkusja.