Informacje28 października 2008, 00:00,

Poinformuj Redakcję iTV Piaseczno o ciekawym wydarzeniu

Redakcja itvpiaseczno.pl po raz kolejny bardzo prosi wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic o informowanie nas o imprezach i różnych innych ciekawych inicjatywach spotkań czy wydarzeń na terenie Gminy Piaseczno, na które warto zaprosić reporterów iTV Piaseczno, a później obejrzeć relację na stronie internetowej telewizji. Dostajemy czasami maile oraz telefony z propozycjami tematów do telewizji, ale niestety nie wszystkie jesteśmy w stanie wykorzystać. Czasami są to tematy przerastające możliwości realizacyjne, a czasami dowiadujemy się o niektórych za późno.

Ponieważ jest to telewizja całkowicie prywatna i niezależna, oraz w żaden sposób nie powiązana z Urzędem Miasta i Gminy Piaseczno oraz Starostwem Powiatu Piaseczyńskiego, chcemy pokazywać materiały, które interesują mieszkańców naszego regionu a nie urzędników. Nam nie zależy na robieniu PR ani radnym ani władzom gminy, ale zależy nam żeby liczyli się z obecnością kamer i reporterów. Dużo informacji można przekazać w programie ALE TYDZIEń. W tygodniu w Piasecznie, dzieje się dużo ciekawych rzeczy, tylko musimy o nich wiedzieć.

Chcemy robić ciekawy program o mieszkańcach ale i dla mieszkańców. Stąd nasza prośba o informacje oraz tematy. Jeżeli są pytania do radnych przekażcie je nam, a my je im zadamy. Mija połowa kadencji radnych, może warto zainteresować się co zrobili oprócz brania diety? Gmina Piaseczno nie finansuje żadnych programów i filmów i nie ma żadnego wpływu na tematykę iTVPiaseczno.pl Jeszcze raz ponawiamy prośbę INFORMUJCIE NAS O SPOTKANIACH i WYDARZENIACH, które będą miały miejsce na terenie Gminy Piaseczno, wysyłając informację na adres: tvpiaseczno@wp.pl lub dzwoniąc pod numer: 0501 206 789 Obiecujemy całkowitą anonimowość.
autor/źródło: iTV Piaseczno Piaseczyńska Telewizja Internetowa www.itvpiaseczno.pl

Informacje23 października 2008, 00:00,

Wycieczka kończąca obchody jubileuszu Wąskotorówki

Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa zaprasza 26 października 2008 roku, o godzinie 11:00 na specjalną wycieczkę kończąca imprezę obchodów jubileuszu Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej. Pociąg wyjedzie ze stacji w Piasecznie (ul. Sienkiewicza 14) o godzinie 11:00, natomiast powrót do Piaseczna zaplanowany jest o godzinie 16:00. Bilet na specjalną wycieczkę, można zarezerwować telefoniczne pod numerem: (0 22) 756-76-38 lub 0607-155-188. Więcej informacji na stronie: www.kolejka-piaseczno.com