Informacje11 listopada 2016, 18:00,

Pogodny Listopad w Święto Niepodległości w KDK Konstancin

11 listopada 2016 roku o godz. 18.00 z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 odbędzie się widowisko słowno-muzyczne pn.: Pogodny listopad.Tym razem rocznicę odzyskania niepodległości, będziemy obchodzić pod sztandarem "humoru dwudziestolecia międzywojennego". Zapraszamy na wyjątkowe przedstawienie autorstwa aktora i reżysera Leszka Zdunia. Na scenie wystąpią również Monika Polaczek-Przestrzelska (fortepian), Małgorzata Długosz (śpiew), Mateusz Zajdel (śpiew), Krzysztof Plewako-Szczerbiński (aktor) oraz młodzież z grupy teatralnej KDK Miniatura. Zwieńczeniem imprezy będzie tort niepodległości i lampka szampana dla wszystkich uczestników. Wstęp wolny, wejściówki do odbioru w kasie KDK.

POGODNY LISTOPAD W ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W KDK KONSTANCIN

Informacje11 listopada 2016, 10:00,

Narodowe Święto Niepodległości w Górze Kalwarii 2016

W ramach obchodów 98. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 100. rocznicy powołania Garnizonu Wojska Polskiego w Górze Kalwarii, przygotowano uroczystości główne, które odbędą się 11 listopada 2016 roku oraz imprezy towarzyszące, na które zapraszamy.

NA DRODZE DO NIEPODLEGŁOŚCI: LEGIONY POLSKIE W CZERSKU I GÓRZE KALWARII - HISTORIA NIEZNANA

10 listopada o godzinie 19.00 w Gminnej Bibliotece Pan Piotr Rytko przedstawi prezentację historyczną „Na drodze do Niepodległości: Legiony Polskie w Czersku i w Górze Kalwarii - historia nieznana”.

11 listopada uroczystości główne i Niepodległe Ognisko na rynku

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W GÓRZE KALWARII 2016

12 listopada OSiR Góra Kalwaria zaprasza na XXIV Biegi Niepodległościowe o Puchar Burmistrza.