Informacje9 września 2016, 18:32,

Podziękowania dla piaseczyńskich policjantów za zabezpieczenie Światowych Dni Młodzieży

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie mł. insp. Robert Chmielewski, przekazał gratulacje i podziękowania dla wszystkich policjantów, którzy pełnili służbę w Krakowie podczas Światowych Dni Młodzieży.

PODZIĘKOWANIA DLA PIASECZYŃSKICH POLICJANTÓW ZA ZABEZPIECZENIE ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY

W Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie odbyło się uroczyste spotkanie dla policjantów, którzy pełnili służbę podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie mł. insp. Robert Chmielewski podziękował policjantom za zaangażowanie z jakim pełnili swoją służbę. Komendant podkreśli również, że to właśnie dzięki profesjonalnej postawie policjantów umocnił się wizerunek naszej formacji jako sprawnej i gotowej do zabezpieczenia nawet największych imprez. Ich służba spotykała się z bardzo dobrym wręcz entuzjastycznym odbiorem przez uczestników zlotu, którzy często przybyli z najodleglejszych krajów świata.

27 policjantów biorących udział w tym zabezpieczeniu otrzymało nagrody finansowe, ponadto Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie mł. insp. Robert Chmielewski oraz naczelnicy wydziału prewencji aspiranci sztabowi Robert Oleksiak i Tomasz Nowakowski uroczyście wyróżnili 21 policjantów wręczając im znak jednostki organizacyjnej Policji tzw. garnizonówki.

Informacje11 września 2016, 13:00,

Festyn strażacki w Mrokowie 2016

11 września 2016 roku o godz. 13.00 Strażacy po pracy zapraszają na festyn w Mrokowie, który odbędzie się na terenie OSP, ul. Marii Świątkiewicz. W programie Wielka Loteria Fantowa, występy, oraz o godz. 20.30 koncert zespołu CLASSIC. Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Powiat Piaseczyński, OSP Mroków, GOK Lesznowola, ZOPO, CS, MZPwGL, Falck, Sołtysi i Rady Sołeckie Mrokowa i Jazgarzewszczyzny.

FESTYN STRAŻACKI W MROKOWIE 2016

W programie m.in. spektakl uliczny "Beczka śmiechu", występ zespołu Classic i zabawa taneczna z DJ Maro. Początek imprezy o godz. 13 na placu przy OSP Mroków.