Informacje8 lipca 2019, 09:00,

Podróże zabytkomaniaka po Polsce - warsztaty dla dzieci w Piasecznie

W dniach 8-12 lipca 2019 roku w godz. 11.00-13.00 odbędą się warsztaty dla dzieci 6+ Podróże zabytkomaniaka po Polsce. Zapisy - tradycja @kulturalni.pl, 22 756 76 00 w.17. Wstęp wolny. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Serdecznie zapraszamy.

Podróże zabytkomaniaka po Polsce - warsztaty dla dzieci w Piasecznie

Poniedziałek-wtorek zabytki wiejskiej architektury drewnianej, domy mieszkalne, świąteczny wystrój.
Środa zabytki architektury sakralnej, katedry, bazyliki, kościoły.
Czwartek małe formy architektury sakralne, krzyże i kapliczki przydrożne, rzeźby świętych.
Piątek zabytki architektury obronnej, Zamek Książąt Mazowieckich w Czersku, Zamek w Malborku.

Informacje10 lipca 2019, 17:00,

Bajkowy Zakątek - Teatr Małe Mi Piaseczno

10 lipca 2019 roku o godz. 19.00 w ramach Bajkowego Zakątka wystąpi Teatr MAŁE MI ze spektaklem: „Fintikluszki folkowe okruszki”. Wstęp wolny. Miejsce: Zakątek Kultury przy ul. Kościuszki (skwer pomiędzy Urzędem Miasta i Gminy a Przystankiem Kultura).

Bajkowy Zakątek - Teatr Małe Mi Piaseczno

FINTIKLUSZKI w języku mieszkańców krainy Dawno Dawno Temu to po prostu DROBIAZGI. Zabawne, wzruszające bajki, ludowe gadki i przyśpiewki, zebrane w Muzycznym Kramie z Opowieściami, wskrzeszają świat Wielkoludów i Domowych Skrzatów. Historie wydobyte z kufra pamięci przekazane przy pomocy różnorodnych form teatru lalek, tradycyjnych zabawek, instrumentów muzycznych, pieśni porywająco zaaranżowanych przez Karolinę Cichą. Zapraszamy do krainy Dawno Dawno Temu!