Informacje19 marca 2009, 00:00,

PODRÓżE W CZASIE - CYRK KORONA odwiedzi Piaseczno

W piątek 20 marca 2009 roku, o godzinie 15:00 oraz 17:00, odbędzie się spektakl cyrkowy PODRÓżE W CZASIE, podczas którego zaprezentuje się Cyrk Korona. Pokaz cyrkowy w ogrzewanym namiocie, odbędzie się przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie. Kasa czynna w miejscu postoju cyrku od godz. 10:00. Dzieci do lat 10-ciu cena już od 5 zł. Kontakt: 0602-23-12-75 Przenieś się w podróże w czasie razem z Cyrkiem Korona.

CYRK KORONA

Cyrk Korona ma swój program podzielony na dwie części. Część pierwsza: parada, konie, kuce i szczudlarze, żongler czasu, zwierzęta egzotyczne, trio z przyszłości, wielbłądy, szczudlarze XXII w, a także uciekające wskazówki, czyli koła śmierci. W przerwie: zdjęcia ze słoniem, przejazdy na wielbłądach i kucach, wata, popcorn, lody, hod dogi, frytki oraz wiele innych smakołyków. Natomiast w drugiej części: jak zdobywano dziki zachód, Roxan, zaczarowane bańki mydlane, farma, ewolucje na trapezie, akrobacje uniformy cyrku korona, pokaz słoni afrykańskich i indyjskich. W trakcie przedstawienia, bawić widzów będą clowni! Zainteresowane osoby, więcej informacji na temat Cyrku Korona, znajdą na stronie internetowej: www.cyrk-korona.com.pl
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje14 marca 2009, 00:00,

Przyjdź na Hip-Hopowy Boom w Ośrodku Kultury Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na HIP-HOPOWY BOOM czyli imprezę na 200 osób Grappin / Deejayng / Beatboxin! Impreza odbędzie się 14 marca 2009 roku, o godzinie 20:00 (wstęp od 19:00) w sali piaseczyńskiego Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie.. Koniec imprezy, zaplanowany został na godz. 24:00. Wstęp 8 złotych. Podczas Hip Hopowy Boom zagrają: Al-Fatnujah, Zen, Biarra, UMR, MBH Ekipa, Cargo, Ankd, Jaco, DJ Tkaczu, Rufin MC.

Hip-Hopowy Boom w Ośrodku Kultury Piaseczno
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno