Informacje21 lutego 2016, 16:00,

Podróż za horyzont - Bajkowa Niedziela w Gassach


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


21 lutego 2016 roku o godz. 16.00 zapraszamy na Bajkową Niedzielę w Gassach, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pt.: Podróż za horyzont. Miejsce: OSP Gassy. Wstęp wolny. Mała Małgosia chciałaby się dowiedzieć, co jest za horyzontem. Postanawia więc sprawdzić to osobiście. Zanim jednak wyruszy w podróż, poznaje złośliwego Ohydala, który wątpi w powodzenie wyprawy i nieustannie namawia dziewczynkę do pozostania w domu. Małgosia jednak nie rezygnuje, zwłaszcza że cennych wskazówek udziela jej Słoneczna Pani.

PODRÓŻ ZA HORYZONT - BAJKOWA NIEDZIELA W GASSACH

W wyprawie towarzyszy jej Ohydal, który z czasem ze złośliwego potworka zmienia się w prawdziwego przyjaciela. Prawdziwego, czyli takiego, na którego można liczyć w trudnych sytuacjach, a takich sytuacji nie będzie brakowało… Małgosia w czasie swojej niecodziennej podróży pozna kilka niezwykłych postaci – pana Chmurka, pana Papryka, spotka się z księżycem, przeżyje też coś naprawdę strasznego! Wszystko jednak skończy się szczęśliwie, wesoło, kolorowo. Przedstawienie Teatru Igraszka.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 lutego 2016, 09:30,

Kije w ruch - wspólne chodzenie z kijami Nordic Walking


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

21 lutego 2016 roku o godz. 9.30 zapraszamy na wspólne chodzenie z kijami Nordic Walking. Przyjemność trwa godzinę (rozgrzewka, marsz, rozciąganie), ale jeśli ktoś lubi dłużej - nie zabraniamy. Teren jest zróżnicowany, można sobie wybrać: płasko / utwardzone / pagórkowato / piasek. Zbiórka: Górki Szymona, parking Aleja Brzóz. Głównodowodzący - Zbyszko Cegła. Wydarzenie na www.facebook.com/events/1679055169002089

KIJE W RUCH - WSPÓLNE CHODZENIE Z KIJAMI NORDIC WALKING

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie