Informacje18 czerwca 2008, 00:00,

Podroż do Hollywood Lato w Mieście w MGOK Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza na LATO W MIEŚCIE w Ośrodku Kultury w Piasecznie dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat, w okresie od 4 do 14 sierpnia 2008 roku w godzinach od 8.00 do 17.00. Będzie to dwutygodniowa podróż do miasta gwiazd Hollywood. Razem z nami będziecie mogli przeżyć niezwykłe przygody i poznać tajniki powstawania filmów. Odwiedzimy wiele ciekawych miejsc, każdego dnia będziemy gościć w innym studiu filmowym, zaprosimy także ciekawych gości. Dowiemy się nie tylko wielu nowych rzeczy, ale będziemy się również świetnie bawić - wybierzemy się na dwie wycieczki, weźmiemy udział w zajęciach plastycznych, teatralnych, tanecznych, sportowych i warsztatach z charakteryzacji. Zajęcia poprowadzi i opiekę zapewni wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Spędź Lato w Mieście z Ośrodkiem Kultury.

LATO W MIEŚCIE

Koszt uczestnictwa: 280 złotych od osoby. W cenie zawarty jest także jeden ciepły posiłek. Ilość miejsc ograniczona! Zapisy przyjmujemy telefonicznie: (022) 756 76 00; (022) 735 24 03; (022) 737 10 52; e-mail: biuro@kulturalni.pl; Zapisy i wpłaty przyjmujemy w kasie MGOK do 20 czerwca 2008 roku. Miejsce zajęć: Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Serdecznie zachęcamy do spędzenia lata w mieście razem z piaseczyńskim Ośrodkiem Kultury.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje18 czerwca 2008, 00:00,

Wakacje zajęcia sportowe Lato w Mieście GOSiR Piaseczno

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno zaprasza dzieci i młodzież szkolną na wakacyjne zajęcia sportowe, organizowane w terminie od 1 do 30 lipca 2008 roku, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie pod nr. tel. 716 66 00 wew. 33, 39 lub na miejscu pok. 29 lub 44. Serdecznie zapraszamy na aktywne spędzenie wakacji w Piasecznie.

Jednocześnie informujemy, że w okresie od 1 do 24 sierpnia 2008 roku, planowana jest przerwa techniczna, podczas której obiekt GOSiR Piaseczno (hala sportowa i pływalnia) będzie nieczynny. GOSiR www.gosir-piaseczno.pl przeprasza za utrudnienia i zaprasza na wakacyjne zajęcia sportowe w lipcu 2008 roku.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno