Informacje10 lutego 2009, 00:00,

PODRÓż DO AZJI wystawa fotografii Stanisława Olędzkiego

Muzeum Regionalne Piaseczno serdecznie zaprasza na wystawę fotografii Stanisława Olędzkiego: PODRÓż DO AZJI. Wernisaż wystawy odbędzie się 13 lutego 2009 roku o godzinie 19:00 w piaseczyńskim Muzeum Regionalnym. Wystawa potrwa od 14 lutego do 1 marca 2009 roku. Muzeum Regionalne znajduje się na Pl. Piłsudskiego 10 w Piasecznie. Zapraszamy na wystawę do piaseczyńskiego Muzeum!

PODRÓż DO AZJI WYSTAWA FOTOGRAFII STANIS£AWA OLęDZKIEGO

Stanisław Olędzki to student Etnologii i Antropologii Kulturowej na Uniwersytecie Warszawskim. Choć na studiach bada warszawską Pragę, w tym "małą Azję" czyli stadion X-lecia, zapragnął poczuć smaki orientu w rzeczywistości. Odbył dwie wyprawy do Azji. W 2007 roku pierwszy raz odwiedził Indie skąd przez Nepal, Tybet i Chiny dotarł do Wietnamu, a następnie Kambodżę i Tajlandię z której powrócił do Indii. W rok później przemierzając takie kraje jak m.in. Turcja , Iran i Pakistan ponownie znalazł się w Indiach. Zdjęcia prezentowane na wystawie Podróż do Azji, są fotograficzną dokumentacją jego pierwszej podróży. Zobacz wystawę fotografii Stanisława Olędzkiego w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje11 lutego 2009, 00:00,

Bartek Szymoniak Trio Walentynkowy Koncert Amor Rządzi

Wielkimi krokami, zbliża się Dzień Zakochanych Walentynki i z tej okazji 14 lutego 2009 roku o godz. 18:00 w kinie Uciecha Góra Kalwaria, odbędzie się walentynkowy koncert: Amor Rządzi. Podczas koncertu wystąpi Bartek Szymoniak Trio w składzie: Bartek Szymoniak, £ukasz Jan Jóźwiak (bas) oraz Piotr Grudziński (gitara). W trakcie koncertu Amor Rządzi, usłyszymy autorskie utwory Bartka Szymoniaka oraz z repertuaru zespołu Sztywny Pal Azji i słynnych grup rockowych (m.in: Queen, Dżem) oraz Boba Marleya. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy na walentynkowy koncert w Górze Kalwarii.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria