Informacje2 marca 2016, 21:36,

Podejrzewani o kradzież z magazynu sklepowego w Tarczynie

Policjanci z wydziału kryminalnego w Piasecznie prowadzą działania zmierzające do zidentyfikowania i zatrzymania sprawców kradzieży do której doszło w jednym z supermarketów w Tarczynie. Czterech mężczyzn z magazynu sklepowego wyniosło towar i przez nikogo niezauważeni odjechali w nieznanym kierunku. Osoby rozpoznające publikowane zdjęcia lub mogące pomóc w zidentyfikowaniu sprawców proszone są o pilny kontakt z policją.

PODEJRZEWANI O KRADZIEŻ Z MAGAZYNU SKLEPOWEGO W TARCZYNIE

W dniu 15 lutego br., o godzinie 18.35 do supermarketu znajdującego się przy ulicy Grójeckiej w Tarczynie, weszło dwóch mężczyzn, których zdjęcia publikujemy. Mężczyźni Ci wraz z dwoma innymi są podejrzewani o dokonanie kradzieży towarów typu AGD i innych na sumę kilkunastu tysięcy złotych.

Sprawcy wykorzystując nieuwagę oraz zajęcia pracowników weszli do magazynu, skąd przez kilkanaście minut wynosili różnego rodzaju towary. Następnie skradzione rzeczy spakowali do granatowego forda modeno, którym jeden z mężczyzn podjechał pod samą rampę magazynową.

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

PODEJRZEWANI O KRADZIEŻ Z MAGAZYNU SKLEPOWEGO W TARCZYNIE

Policjanci z wydziału kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie zajmujący się tą sprawą zwracają się do osób mogących pomóc w identyfikacji tych mężczyzn, lub posiadających wiedzę dotyczącą tej sprawy o pilny kontakt.

Informację można przekazywać telefonicznie pod numerem 22 756 7018 lub mailowo na adres podany na stronie internetowej Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie tj. oficer.prasowy.piaseczno@ksp.policja.gov.pl

Informacje6 marca 2016, 14:30,

O Szewczyku co Smoka Wawelskiego pokonał Bajkowa Niedziela Piaseczno

6 marca 2016 roku o godz. 14.30 i 16.00 zapraszamy na Bajkową Niedzielę, podczas której Teatr Falkoshow przedstawi spektakl pt.: O Szewczyku co Smoka Wawelskiego pokonał. Miejsce: Sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. W Przedsprzedaży cena biletu 10 zł. W dniu imprezy cena biletu 15 zł Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz. 14:00 w kasie Domu Kultury. Przedsprzedaż biletów w kasach Centrum Kultury.

O SZEWCZYKU CO SMOKA WAWELSKIEGO POKONAŁ - BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO

W podaniu o Królu Kraku i Smoku Wawelskim można odnaleźć przesłanie, iż czasem spryt lepszy jest niż brutalna siła, a prawdziwą odwagę prezentuje nie zawsze ten, kto najbardziej się nią chełpi. Inscenizacja Teatru Falkoshow inspiruje do stawiania legendzie innych pytań np. „po co stawiano kopce?” a także do twórczego rozwiązywania codziennych problemów. Spektakl wykorzystuje ciekawą formę teatru stolikowego. Przedstawienie rozgrywa się na kolorowej skrzyni, która obracana, przestawiana, otwierana tworzy różne miejsca akcji. Bohaterami są lalki wykonane przez ludowego rzeźbiarza. Spektakl opatrzony jest piękną muzyką, której wiodącym instrumentem są skrzypce. Zaś widzowie nie tylko świetnie bawią się uczestnicząc w perypetiach bohaterów, ale i dowiadują się co nieco o rzemiośle teatralnym.