Informacje28 kwietnia 2015, 18:49,

Poczta Polska szuka chętnych do otwarcia agencji pocztowej

Poczta Polska poszukuje chętnych, którzy w ramach własnej działalności gospodarczej poprowadzą Agencję Pocztową w Głoskowie i Józefosławiu. Poczta zapewnia: specjalistyczny sprzęt, szkolenie, stałe wynagrodzenie, a przy wyższych obrotach - atrakcyjną prowizję. Wymagana jest zarejestrowana działalność gospodarcza, dysponowanie prawem do lokalu. Istnieje możliwość uruchomienia agencji w miejscu obecnie prowadzonej działalności handlowo-usługowej. Więcej informacji: tel. 22 557-96-58; e-mail: Maria.Zawisza@warszawa.poczta-polska.pl

Poczta Polska szuka chętnych do otwarcia agencji pocztowej

Informacje28 kwietnia 2015, 19:24,

Relacja z 10. Piaseczyńskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej

W poniedziałek 27 kwietnia 2015 roku odbył się po raz 10. Piaseczyński Festiwal Piosenki Angielskiej. Organizator: Szkoła Języków Obcych SPOT z Piaseczna wraz z Centrum Kultury postarali się o naprawdę atrakcyjne wydarzenie konkursowe. Poziom wykonań był wysoki i nie brakowało emocji entuzjastycznie okazywanych przez publiczność. Nagrody dla wyróżnionych i zwycięzców festiwalu wręczały organizatorka Małgorzata Miernecka, Wiceburmistrz Piaseczna Hanna Kułakowska-Michalak oraz Członek Zarządu Starostwa Powiatowego Katarzyna Paprocka.

Relacja z 10. Piaseczyńskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej

Oto wyniki konkursu na najlepsze wykonanie piosenki w języku angielskim:

Klasa 1-3

1. Aleksandra Zaręba - SP nr. 2 Piaseczno
2. Patrycja Oleśkiewicz - SP z Nowej Iwicznej
3. Justyna Strójwąs - SP w Pamiątce
Wyróżnienie - Zofia Nalewalska i Nela Orzeszek - "World School"
Wyróżnienie - Maja Turczyńska - "Szkoła Marzeń"
Nagroda Burmistrza - Katarzyna Kościuk - ZS nr. 1 Konstancin Jeziorna

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Klasa 4 -6
1. Gabrysia Kurzac - SP Łazy
2. Lena Lipiecka - "Szkoła Marzeń"
3. Natalia Kowalewska - SP nr. 1 Piaseczno - "Świętojańska"
Wyróżnienie - Zofia Żegnałek - ZS. nr 1 Konstancin - Jeziorna
Wyróżnienie - Weronika Graboś - SP. nr 5
Nagroda Starosty - Marta Nowak - SP nr. 2 Piaseczno "Krauzówka"

1. Iga Wójtowicz - Gimnazjum nr. 1 Piaseczno
2. Jagoda Jaskot - Gimnazjum z ul. Białej Brzozy - Zalesie Górne
3. Patrycja Bala - Gimnazjum nr. 2 Piaseczno
Nagroda SPOT - kurs językowy gratis - Zofia Justyńska - Gimnazjum nr. 2 Nowa Iwiczna

Relacja z 10. Piaseczyńskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej

Jury obradowało w składzie: Joanna Morea – absolwentka Królewskiego Konserwatorium w Brukseli, znana wokalistka i saksofonistka, autorka płyt do nauki języka angielskiego, Agnieszka Behnam – native speaker ze szkoły języków obcych SPOT oraz Tomasz Korczak – właściciel studia nagrań Red Yeti Studio.

Patronat nad Piaseczyńskim Festiwalem Piosenki Angielski objęli: Mazowiecki Kurator Oświaty, Wojewoda Mazowiecki, Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis i Starosta Powiatu Piaseczyńskiego Wojciech Jerzy Ołdakowski. Patronat medialny objął Kurier Południowy i serwis powiat-piaseczyński.info.

Relacja z 10. Piaseczyńskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej

Nagrody ufundowane zostały przez Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Starostwo Powiatowe w Piasecznie, Wydawnictwo Pearson, Macmillan, Oxford University Press, Under Twenty, Auchan Polska, Book On oraz Imagine.

Foto: Małgorzata Idaczek, Biuro Promocji UMiG Piaseczno