Informacje13 września 2016, 15:00,

Po torach życia w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Jesteś gimnazjalistą, mieszkasz na terenie gminy Piaseczno i masz ochotę odbyć niezwykłą podróż i wziąć udział w nietypowym wydarzeniu teatralny przyjdź na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 13 września 2016 roku o godz. 15.00. Miejsce: sala gimnastyczna Gimnazjum nr 2 w Piasecznie. Drugi termin spotkania: 14 września 2016 roku o godz. 15.30. Miejsce: sala gimnastyczna Zespołu Szkól Publicznych w Zalesiu Górnym. Zapraszamy! Nie będzie czasu żeby się nudzić!

PO TORACH ŻYCIA W PIASECZNIE

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Po torach życia - projekt teatru ze społecznością dla młodzieży gimnazjalnej z powiatu piaseczyńskiego realizowany przez Fundacje Bonum et Sapientia w partnerstwie z Zespołem Szkół Publicznych w Zalesiu Górnym, Gimnazjum nr 2 im Jana Pawła II w Piasecznie, Paseczyńsko- Grójeckim Towarzystwem Kolei Wąskotorowej i Centrum Kultury w Piiasecznie, dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2016. Fanpage Po torach życia: www.facebook.com/Po-torach

PO TORACH ŻYCIA W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 września 2016, 18:32,

Podziękowania dla piaseczyńskich policjantów za zabezpieczenie Światowych Dni Młodzieży


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie mł. insp. Robert Chmielewski, przekazał gratulacje i podziękowania dla wszystkich policjantów, którzy pełnili służbę w Krakowie podczas Światowych Dni Młodzieży.

PODZIĘKOWANIA DLA PIASECZYŃSKICH POLICJANTÓW ZA ZABEZPIECZENIE ŚWIATOWYCH DNI MŁODZIEŻY

W Komendzie Powiatowej Policji w Piasecznie odbyło się uroczyste spotkanie dla policjantów, którzy pełnili służbę podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie mł. insp. Robert Chmielewski podziękował policjantom za zaangażowanie z jakim pełnili swoją służbę. Komendant podkreśli również, że to właśnie dzięki profesjonalnej postawie policjantów umocnił się wizerunek naszej formacji jako sprawnej i gotowej do zabezpieczenia nawet największych imprez. Ich służba spotykała się z bardzo dobrym wręcz entuzjastycznym odbiorem przez uczestników zlotu, którzy często przybyli z najodleglejszych krajów świata.

27 policjantów biorących udział w tym zabezpieczeniu otrzymało nagrody finansowe, ponadto Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Piasecznie mł. insp. Robert Chmielewski oraz naczelnicy wydziału prewencji aspiranci sztabowi Robert Oleksiak i Tomasz Nowakowski uroczyście wyróżnili 21 policjantów wręczając im znak jednostki organizacyjnej Policji tzw. garnizonówki.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie