Informacje31 lipca 2008, 00:00,

Pluszowy Domek £oś - opieka nad Twoim dzieckiem u niani

Witam, mam na imię Luiza, większość dzieci, z którymi mam styczność nazywa mnie ULUBION¡ CIOCI¡. Dlaczego? Małe dzieci nie umieją w pełni sformułować swojej opinii, ale dla mnie Ulubiona Ciocia, to najlepsza z możliwych referencji. Ponieważ sama jestem mamą, dobrze wiem, czego dziecko najbardziej potrzebuje: poczucia bezpieczeństwa, dobrej zabawy, poznawania otaczającego je świata, kontaktu z innymi dziećmi, stałego planu dnia, ciepła, zrozumienia, a także Uśmiechniętej Cioci, która pomoże maluszkowi w nieoczekiwanym smutku.

PLUSZOWY DOMEK

Moje dzieci o to nie muszą prosić, w Pluszowym Domku tak wygląda każdy dzień. Dzieci chętnie spędzają czas w swoim PLUSZAKU, bo zdaję sobie sprawę, że każde z nich wymaga indywidualnej, dostosowanej do potrzeb opieki, to różni Pluszowy Domek od przedszkoli i żłobków, gdzie dzieci czują się anonimowo. Pozostawienie dziecka pod fachową opieką, o dowolnej porze dnia, gdy rodzice pracują, to gwarancja dobrego samopoczucia malca i pewność oraz spokój rodziców. Serdecznie zapraszam.

Pluszowy Domek w £osiu - opieka nad Twoim dzieckiem     Pluszowy Domek £oś - opieka nad Twoim dzieckiem
kliknij, aby powiększyć zdjęcia dzieci w Pluszowym Domku

Ponieważ uważam, że dla dobrego samopoczucia malca niezbędna jest rodzinna atmosfera, gwarantuję ją opiekując się dziećmi w moim jednorodzinnym domu. Dla wygody dzieci do zabawy przeznaczyłam, znajdujące się na parterze, dwa pokoje, dostosowane do ich potrzeb. Do dyspozycji maluchów potrzebujących drzemki w ciągu dnia jest trzeci pokój. Dla dobrego samopoczucia i rozwoju niezbędny jest pobyt na świeżym powietrzu. W pogodne i słoneczne dni dzieci spędzają czas na placu zabaw, który znajduje się na terenie posesji. Atmosfera rodzinna w Pluszowym, to nie więcej niż dwie małe grupy dzieci, a każdą z nich opiekują się dwie Ciocie.

kliknij, aby powiększyć zdjęcia dzieci w Pluszowym Domku

Gdy Twój maluch zgłodnieje podamy mu przekąskę, owoce i coś smacznego do picia. Nie martw się, jeśli ma alergię, dla niego również znajdziemy coś dobrego, dostosowanego do jego diety. Zapraszamy od poniedziałku do piątku, od 7:00 do 18:00 Rozumiemy, że są sytuacje, w których możesz potrzebować naszej pomocy już przed godziną 7:00 lub obowiązki nie pozwolą Tobie odebrać dziecka o 18:00 - nie martw się, elastyczność mojej działalności pozwala na takie dostosowanie godzin opieki. Więcej informacji, można przeczytać na stronie Pluszowego Domku, której adres znajdziecie pod naszym adresem.

Pluszowy Domek - Luiza Nowakowska

ul. Kwiatowa 8
81-232 £oś (gmina Prażmów)
tel. (022) 726-74-77
kom. (0) 509-578-617
mail: info@pluszowydomek.pl
strona: www.pluszowydomek.pl
autor/źródło: Luiza Nowakowska - Pluszowy Domek w £osiu - www.pluszowydomek.pl
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje31 lipca 2008, 00:00,

51. Wyścig Kolarski IV etap Dookoła Mazowsza w Piasecznie

Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego informuje, że 1 sierpnia 2008 roku - Piaseczno gościć będzie kolarzy uczestniczących w 51. Międzynarodowym Wyścigu Kolarskim Dookoła Mazowsza. O godzinie 10:15 przed Starostwem Powiatowym przy ul. Chyliczkowskiej 14 w Piasecznie, odbędzie się start IV etapu imprezy Mazovia Tour. Współorganizatorem IV etapu jest Powiat Piaseczyński, a honorowy patronat objął Starosta Piaseczyński Jan Dąbek. Informację otrzymaliśmy od Marcina Ciechomskiego z Wydziału Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Piasecznie.

51 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Dookoła Mazowsza Mazovia Tour 2008

Przed startem, o godz. 9.45 rozpocznie się prezentacja ekip. Start honorowy nastąpi o godz. 10.15. Kolarze będą mieli tego dnia do pokonania 150 km. Finisz etapu rozegrany zostanie w Grodzisku Mazowieckim, gdzie zawodnicy spodziewani są ok. godz. 14.30. W trakcie etapu peleton trzykrotnie pokona liczącą 30 km rundę wokół Tarczyna. Po pierwszej i drugiej rundzie kolarze będą walczyć o punkty na lotnych premiach zlokalizowanych w Tarczynie. Zapoznaj się z planem trasy: 4 etap (.pdf)

Program 51 Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Dookoła Mazowsza
1 sierpień 2008 rok IV etap - Piaseczno - Grodzisk Mazowiecki