Informacje26 kwietnia 2016, 08:30,

W dniach od 25.04 do 16.05.2016 roku odbędą się konsultacje społeczne projektu Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla powiatu piaseczyńskiego (planu transportowego dla powiatu piaseczyńskiego).

PLANU ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU PUBLICZNEGO TRANSPORTU ZBIOROWEGO DLA POWIATU PIASECZYŃSKIEGO

Zapraszamy wszystkich mieszkańców i zainteresowane instytucje/organizacje do składania uwag lub propozycji zmian do planu transportowego. Uwagi w ramach konsultacji społecznych będą przyjmowane wyłącznie pisemnie, na specjalnie przygotowanym formularzu.

Plan transportowy, jak i formularz zgłaszania uwag/zmian są dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.piaseczno.pl, na www.bip.bip.piaseczno.pl a także w wersji papierowej w Starostwie Powiatowym przy ulicy Chyliczkowskiej 14, w Kancelarii ogólnej ( parterze), w godz. od 8.30 do 15.00 w dni pracujące.

Wypełnione formularze konsultacyjne, należy przekazać w terminie do dnia 16.05.2016 r.:
- drogą elektroniczną (skan) na adres e-mailowy: plan.transportowy@piaseczno.pl, wpisując w tytule wiadomości „Konsultacje społeczne PT”,
- faksem na nr 227371158,
- drogą korespondencyjną na adres: Starostwo Powiatowe w Piasecznie, ul. Chyliczkowska 14, 05-500 Piaseczno (liczy się data wpływu),
- bezpośrednio w Starostwie Powiatowym, ul.Chyliczkowska 14, Piaseczno - w godz. od 8.00 do 16.00, w Kancelarii ogólnej (parter) w dni pracujące.

W załączeniu (do pobrania w plikach):
- Projektu Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla powiatu piaseczyńskiego (pdf)
- Wzór formularza do zgłaszania uwag/zmian (w wersji pdf i edytowalnej w formacie doc)

Informacje1 maja 2016, 12:00,

16. Piaseczyńska Mila Konstytucyjna

W niedzielę 1 maja 2016 roku odbędzie się 16. Piaseczyńska Mila Konstytucyjna - cykliczna impreza biegowa na terenie Piaseczna.

PIASECZYŃSKA MILA KONSTYTUCYJNA

PROGRAM MINUTOWY IMPREZY
UWAGA! Biuro zawodów czynne do godz. 11 00
9.30-11.00 - zapisy do Biegu Głównego, biegów towarzyszących oraz wydawanie pakietów
11.00 - otwarcie imprezy
11.15 - 100m bieg krasnali - dziewczęta i chłopcy (rocznik 2009 i młodsi)
11.30 - 400m bieg dziewczęta i chłopcy (rocznik 2006-2008)
11.45 - 800m bieg dziewczęta i chłopcy (rocznik 2005-2003)
12.00 - bieg 1 mila (1609m) K i M gimnazjum (rocznik 2002-2000)
12.15 - Bieg Główny 1 mila (1609m) Rocznik 1999 i starsi K i M
13.00 - wręczenie nagród
14.00 - zakończenie imprezy

PIASECZYŃSKA MILA KONSTYTUCYJNA

Bieg odbędzie się na dystansie 1 mili oraz biegi dla dzieci i młodzieży na dystansie od 100 m do 1609 m. Hasłem tegorocznej imprezy, jak co roku, jest „Rozbiegajmy Piaseczno”. Piaseczyńska Mila Konstytucyjna - bo tak nazywa się bieg - startuje 1 maja o godz. 12:15. Trasa przebiegać będzie ulicami: Kościuszki - start - Rynek - Kościuszki - Nadarzyńska - Sierakowskiego - Rynek meta. Starsi biegacze pobiegną dwie pętle. Biegi towarzyszące rozpoczną się o godz.11:15 Wszystkich chętnych do startu na malowniczej trasie, także spoza Piaseczna, serdecznie zapraszamy.

Zapisy i wszelkie informacje o imprezie zamieszczone są na stronie www.kondycja.com.pl lub bezpośrednio http://www.kondycja.com.pl/startmeta/ Na zlecenie Gminy Piaseczno imprezę przygotowuje Stowarzyszenie Kondycja, organizator rokrocznej imprezy biegowej Frog Race oraz organizator ubiegłorocznej ,,Piaseczyńskiej Piątki''. - Już dzisiaj możemy poinformować, że dzięki przychylności Gminy Piaseczno, każdy z zawodników, który ukończy bieg, otrzyma okolicznościowy medal na mecie - informuje Wiesław Paradowski ze Stowarzyszenia Kondycja.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie