Informacje5 listopada 2017, 15:00,

Planeta Podwórko w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


5 listopada 2017 roku o godz. 16.00 będzie można obejrzeć musical dla dzieci i młodzieży pn.: Planeta Podwórko w Konstancinie. Reżyseria – Ewa Cielesz, muzyka – Misza Hairulin, choreografia – Anna Bajer. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Bilety dla dzieci - 10 zł, dla dorosłych - 15 zł.

PLANETA PODWÓRKO W KONSTANCINIE

PLANETA PODWÓRKO "Dziś prawdziwych podwórek już nie ma…" - można by zanucić nieco zmienioną formę popularnej piosenki. A szkoda, bo to podwórka właśnie potrafiły najlepiej przygotować dzieci do funkcjonowania w społeczeństwie, aktywizowały, uczyły kreatywności i samodzielności. Planeta Podwórko to spektakl musicalowy dla dzieci i o dzieciach, które stykają się z problemem niepełnosprawności. Poznają niewidomą Majkę i postanawiają włączyć ją do wspólnej zabawy. Obiecują jej mamie, zę się nią zaopiekują. Niestety, Majka znika. Rozpoczynają się jej poszukiwania, pełne przygód, emocji i zwrotów akcji. Jak skończy się cała historia i kogo mali bohaterowie spotkają po drodze, dowiemy się, oglądając przedstawienie. Nie zabraknie tu efektownej choreografii i wpadających w ucho piosenek.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 listopada 2017, 14:00,

Karaoke Live w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

4 listopada 2017 roku o godz. 15.00 zapraszamy na wspólne muzykowanie uczestników Spiżarni Musicalowej i publiczności z towarzyszeniem "żywych" muzyków - Karaoke Live. Temat tegorocznych piosenek będzie związany z listopadem, czyli liściem, opadem, ich nadmiarem i słońca wypatrywaniem. Wstęp i udział w imprezie jest bezpłatny, należy jednak przynieść ze sobą kwiatek lub słodycz dla artystów na scenie, oni w zamian przygotują jakiś psikus.

KARAOKE LIVE W TARCZYNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie